Bungalov 307

Poprosím o názory, skúsenosti ohladne 4 - izbovej verzie. Vopred ďakujem. http://www.projektydomov.com/projekty...
Odpovedať
@andrej_kollar Malé izbičky ako v sociálnej bytovke. Navrhnite si lepší. Môžem pomôcť.
Odpovedať
@andrej_kollar uz som na neho parkrat pozerala, ale nam sa nezmesti na pozemok :) pri tej 4ke mi vadi, ze ides do obyvacky cez kuchynu, a mozno by stalo sa zamysliet aj nad tym, vymenit izbu za kuchynou s tech miestnostou a kupelnou, nech mas izby, spiacu cast pokope, a odpady a vodu tiez.ale to mas zase kupelnu dalej od izieb.... nooo, nie velmi stastne. osobne mi pride velmi prakticky tento, http://www.projektydomov.com/projekty...
Odpovedať
Profilova fotka
@andrej_kollar podla mna su izby dost velke, my budeme mat mensie (do 12m2, len spalna je vyse 12m2) a nezdaju sa mi male. Nie jetam zbytocne vela chodieb, je to pekne efektivne vyuziy priestor. Skor by som skusila poriesit este nejaky ulozny priestor, takeho harampadi sa v dome najde... Napriklad u Vas neviem, kam by som dala vysavac, metly, mopy, vedro, susic na pradlo, dosku na zehlenie, kocik pre dieta, lyze, sanky, nafukovacky.. no je toho dost. A tiez by mi chybala spajza - toho kuchynskeho neradia co by som tam poschovavala. A tiez take 'spajzove' potraviny ako zavaraniny a pod, nech mi to nezabera miesto po skrinkach v kuchyni.
Odpovedať
@andrej_kollar Nam sa tiez paci tento projekt napriek tomu, ze je plno inych s lepsou dispoziciou. Co sa tyka velkosti izieb, tak je to cisto subjektivny pocit. My byvame momentalne v byte, kde je spalna tiez podobne velka a nevadi nam to. V podstate tam aj tak chodime len spat. Tym, ze planujeme montovany dom, tak tie priestory budu o nieco vacsie ako su v projekte. Mozno by som doporucil pochodzne podkrovie ako priestor pre odkladanie sezonnych veci.
Odpovedať
Profilova fotka
Bývate v dome, alebo v byte? Ak Vám stačí byt postavený na vlastnom pozemku, tak či už spomínané izby alebo denná časť domu sú veľkosťou OK.
Odpovedať
@katka888 nad tým som uvažoval aj ja, stále uvažujem, lebo presne v tom rohu mám sever. Mám sa stretnúť aj s projektantom, tak možno bude mať nápady.
Odpovedať
@milotaa špajzka chýba, ostatné chcem riešiť záhradným domčekom a ukladacím priestorom pod strechou.. je pravda že ukladacieho priestoru je dosť málo, to ma trošku hnevá, ale verím že týmto to pokryjem. Mne sa ešte zdá dosť malička vstupná chodba.
Odpovedať
@plamen v dome, vyše 150 štvorcov, všetko podpivničené a pripravené na podkrovie ( rodičovský dom).. práve to že chcem neakých 120 štvorcov, vacsi 4 izbovy byt. K tomu som prisposobil už aj pozemok (17,5 x 30).
Odpovedať
@andrej_kollar ak pojdeme do bungalovu, aj nam to asi tak vyjde, jedna izba na rohu sever vychod, tam by som dala spalnu, alebo pracovnu potom napis napady, som zvedava
Odpovedať
Stavia realne niekto tento domček - Bungalov 307? S priateľkou nad ním intenzívne uvažujeme, a išli by sme sa naň pozrieť,, keby vieme, kde reálne niekde stojí...
Odpovedať
@katka888 takto neako bude vyzerať finiš verzia... dnes ideme ešte doriešiť krov, možno sa ten nosný múr stredom domu zruší...
Odpovedať
Profilova fotka
@andrej_kollar - tu verziu ste si sami vymyslali? lebo to bolo prve co ma napadlo, ze fajn domcek len by som prehodila kupelnu a technicku s tou jednou izbou. podla mna tie izby tiez stacia, ja uz neviem naco su ludom pomaly 40m2 spalne. podla mna krasne. funkcne, jednoduche, komfortne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@andrej_kollar mne sa to velmi paci :-) nam to sirka pozemku neumoznuje, ale je to jednoduche riesenie , aj kuchyna je trosku oddelena, ze sa nejde priamo cez nu do obyvacky :-)
Odpovedať
@aquabelle sám, sám, včera som bol ešte s kamarátom projektantom a dohodli sme sa na odstránení tých nosných stien v interiéri, takže ešte sa chodba zväčší na 1,2 metra.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Nazdar ľudia,,, má už niekto postavený bungalov 307?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@andrej_kollar Aké boli Vaše celkové náklady na bungalov, ktorého nákres ste zverejnili? Zaujíma ma konečná cena za bungalov, od základných výkopových prác až po konečnú fázu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
je to také asi náš favorit.. Už jsem volal do Projektydomow.com :) trošku mi chybí špajz a uložný prostor, jinak nemá chybu. Je to něco jiného, než klasiké bungalovi.. .A těším se na ten otevřený strop :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Akurát riešim projekt ale chcem ho o meter rozšíriť aby vzniklo viac priestoru v obývačke a na kuchyňu ktorú chceme do L krb pojde ku stene a bude miesto na stôl a aj izba bude mať viac m2
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@andrej_kollar Navrhli sme si sami niečo podobné, akurát vchod z J. Už ste začali stavať? Ako bude riešený strop v obývačke? Dik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?