Menu Forum

Bungalov 165 od Prodomu - aké by ste urobili zmeny?

25. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
Registrovala sa 21. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
Registrovala sa 21. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Žilina.
 Zdravim vsetkych, hladame projekt na nas domcek a zatial sa nam najviac paci asi tento, ale skor nez pojdeme k Prodomu s nasimi navrhmi na zmeny, mozno zuzitkujeme aj napady od vasemoticon
Sme mlada rodinka a dvoma malymi detmi (+ tretie na ceste;) tak sme chceli izbicku pre kazde, ked budu vacsi. Zrusili by sme terasove dvere zo spalne a detskej izby a nechali tam len okna, zrusili by sme to rohove okno v obyvacke, no a okno medzi obyvackou a kuchynou by sme zmenili za velke terasove dvere - v tomto pripade zrejme budeme potrebovat aj prepocet statika....neviem. Taktiez neviem, ci chodba medzi izbami nebude prilis tmava, svetlovod nechcem a neviem, ci vnutorne dvere so sklom budu postacujuce na presvetlenie.
Kuknite a dajte vediet, co by ste zmeniliemoticon
DAKUJEEEEEM
24. feb o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
copomoze
Registroval sa 20. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
copomoze
Registroval sa 20. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Tiež plánujeme postaviť niečo podobné. Dosť veľké a jednoduché, teda lacné a rýchle na výstavbu. Chodba myslím bude tmavšia ale nemusí to byť až taký problém. Vy dáte strop ako v projekte? Ja by som chcel otvoriť strop nad obývačkou a zbytok nechať ako úložisko vecí, Spredu dom nevyzerá najlákavejšie, ale chceme to hlavne aby nezabral veľa z pozemku.
25. feb o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
 My zatial planujeme uplne uzavriet a zaizolovat strop a nechat len pochodznu povalu na nejake malo pouzivane veci. Manzel chce len nejake dvierka v stite, no neviem, ci to nebude vyzerat ako na humneemoticon
25. feb o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
Registrovala sa 18. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 865 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
Registrovala sa 18. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 865 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov.
 @jamijami chýba mi okno na špajzi, radšej by som predelila technickú miestosť a tam urobila wc, nejak ako je na obrázku alebo to wc by mohlo ísť aj kolmo na čelnú stenu
25. feb o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
 @gemini06 ahoj, dakujem za postreh, ale technicku miestnost nechcem delit, lebo chcem tam mat aj pracovnu a susiaren veci (pri troch detoch je to hromada, co hromada, hromadisko oblecenia) a na to potrebujem priestor......u mamy mame v spajzi okno, ale aj tak si tam vzdy zasvietim, nech riadne vidim do polic....nuz, ked spocitam cas, ktory travim v pracovni a ktory travim v spajzi....vyhrava pracovnaemoticon ale ukazem to manzelovi a ak mi povie, ze bude zavarat tony hrusiek a sliviek, ktore sa urodia na zahrade, tak potom sa necham ukecat na vacsiu spajzu.....v kazdom pripade dakujem za inspiraciuemoticon
25. feb o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
 @jamijami nejde o svetlo ale o vetranie, ak máš mať špajzu bez okna, tak to môžeš mať rovno potravinovú skriňu a nepotrebuješ špajzu
25. feb o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
 ach to som zabudla doplnit, na vetranie bude sluzit rekuperacia, sice zvazujeme, ktore z okien dame otvarave a neotvarave kvoli umyvaniu, vypadku elektriky atd....ale uvidim, co vyjde lacnejsie, ci spajzovy priestor s obycajnymi policami, ci velka potravinova skrina podobnych rozmerov.
25. feb o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nufanek
Registrovala sa 26. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
nufanek
Registrovala sa 26. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 8 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Poprad.
 idem sa len spytat, s garazou neratate? dala by sa pripadne do projektu doplnit? emoticon
25. feb o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
fotoportrét
fotoportrét
jamijami
2
 @nufanek toto je tiez jeden z nasich problemov, lebo konecne sme nasli projekt, ktory sa paci obom, ale co s garazou??? jednou z alternativ bolo presunut okna z detskych izieb z vychodnej strany na juh a sever, tym by sme mali jednu stenu plnu a mohla by tam byt garaz alebo pristresok na auto.....ale moc nam to nie je po chuti emoticon
potom uz len samostatne stojaca garaz par metrov od domu.....pozemok je velky, jediny problem je, ked bude mrcha pocasie, prebehnut tych parmetrov k domu emoticon
25. feb o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to