Bungalov 164 od prodomu

ahojte, staval uz niekto tento bungalov? viete sa mi vyjadrit k tej cene na kluc? dakujem http://prodom.sk/?p=projekty&project=...
Odpovedať
B 164 je novinka, cena rd je preto lacná, lebo krov je riešený ako priehradová konštrukcia a strop tvorí sadrokartónový podhľad. Cena je reálna.
Odpovedať
@stano999 a o kolko by sa navysila cena ak by bol strop keramicky alebo zelezobetonovy? dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, mne sa strasne paci ten bungalov 164, len netusim aky je rozdiel medzi tymi stropmi? Viete niekto vysvetlit prosim?
Odpovedať
@stano999 cena realna? silne pochybujem aj pri pouziti tych najlacnejsich materialov a rieseni ale ak ste ho postavili za tu cenu a postnete sem nejaky dokaz, tak pozyvam na drink
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Stavia niekto tento dom???dakujem
Odpovedať
Nikto??? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Kupili sme projekt,ale nie je k tomu rozpocet?Ako je to mozne?
Odpovedať
Mate niekto uz postaveny alebo staviate?
Odpovedať
Myslim bungalow 164
Odpovedať
@asturia Tak ten by som nestaval nikdy
Odpovedať
Preco?
Odpovedať
@asturia No preto lebo dispozične je zle riešeny. Keď by som chcel terasu na južnej strane, čo väčšina ludi asi preferuje, tak až dve izby budu na severe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Terasa bude na zapade a dve predne izby budu na vychode...plus mame zrkladlovy obraz.
Odpovedať
My mame bungalov 167 co je skoro to iste ale rozpocet zavisi hlavne od toho co si viete spravit na co si viete dat zlavu ...takze tazko povedat .my mame pod domom aj garaz a technicku a chceme sa vmestit do 80000 samozrejme s tym ze to bude tvrds svojpomoc kedze muz vie spravit skoro vsetko.teda okrem strechy. :-)
Odpovedať
@asturia Aspoň že tak. A kde bude garáž?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?