Bungalov 156 alebo 165 od Prodomu. Máte niekto?

Profilova fotka
Postavil tu niekto tento dom jeden alebo druhy?? https://www.prodom.sk/projekty-domov/... a https://www.prodom.sk/projekty-domov/...
Odpovedať
Ahoj norikk, chcela som sa ta spytat, ci ste isli do niektoreho z tychto domcekov? My sme si kupili ten 165, vybavujeme stavebko, tak ak by ste ho stavali, zaujimalo by ma, ako ste na tom :-) dakujem krasne za odpoved a pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
@nataliatt tak to ste nás predbehli. My riešime len prípojky. Projekt si dame vyrobiť na štýl tohto
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@nataliatt Dobrý deň,chcel som sa len opýtať či tie sumi sú realne? Bungalov 156 na klúč je za 86 000€ A bungalov 165 na klúč je za 93 000€ Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
@huja ahoj, neviem ti este povedat. Za dva tyzdne nas idu na siete napojit a uvidime, ake bude pocasie a ideme na to este len. Realne asi nebudu uplne pri stavbe s firmami, najma pri dnesnych cenach. Ale ak si porobite vela sami, urcite sa da k tej cene aspom priblizit a neodskocit velmi.
Odpovedať
@nataliatt ďakujem za odpoveď,len sa chcem ešte opýtať či ty ideš stavať na kľúč,alebo svojpomocne?
Odpovedať
@huja tu sumu vidim skor v svojpomoci :)
Odpovedať
@huja nejdeme stavat na kluc cely dom, ale ani si nic nebudeme robit. Pripojky nam robi jedna firma, zakladovu dosku ina firma. Mury bude tahat murar s pomocnikmi, strechu dalsia firma a pod. Ked sme davali vypracovat ponuky na celu stavbu, tak kazda polozka mala na sebe tak cca 30% a viac.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj Natallatt, paci sa nam projekt Bungalov 156. Ake mate skusenosti so stavbou a hlavne projektom. Su tam veci na ktore si treba dat pozor, co neobsahuje vykaz materialov, co ti do poloziek firmy nenacenia a potom ta postavia pred hotovu vec? Mate stavebny dozor z inej firmy ako stavebnikov? Ach... mam donekonecna otazok... Vopred dakujem zuzana
Odpovedať
@nataliatt dobrý deň, chcem sa spýtať, či už máte postavené a ako ho máte orientovaný na pozemku? ide o to, že aj my chceme niečo takéto, ale neviem ako ho dať.. keďže by sme mali z oboch strán susedov, rada by som aspoň terasu "do záhrady".. 🙂 máte skúsenosť a podariť mi? @norikk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@maminka2013 kupovali ste si nakoniec tento projekt ?
Odpovedať
@nataliatt kupovali ste si k projektu 156 aj položkový rozpočet ?
Odpovedať
@dano_majtan nie, nakoniec sa karty úplne obrátili a kúpili sme si starší, kde sme momentálne vo finiši v kompletnej rekonštukcii..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@maminka2013 heh no vidis ako sa veci vedia otocit o 180stupnov. hlavne, ze ste nasli to co ste hladali
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?