Bungalov 1471

Profilova fotka
Dobrý večer, chcela by som vás poprosiť o názor na tento projekt domu. Vstup , techn. miestnosť a WC by sme chceli vymeniť za izbu ( 13,4) s kupelkou, kedže z tej strany vedie prístupová cesta. a tým pádom sa to trošku poposúva trošku sa to poposúva. Dakujem za každé rady a názory :-) S -Kuchyňa s obývačkou V- zakresleny vstup J- zakreslené auto ( pristupova cesta) Z- terasa
Odpovedať
@16simona16 ahoj, práve staviam tento bungalov len zrkadlový obraz + polovičné podpivničenie. Spravil som pár zmien s technickou miestnosťou a wc. Nosné steny musíš určite dodržať, natom je stavaný celý projekt čiže ti neviem potvrdiť či je to možné presne tak pomeniť ako si praješ...., ja som to riešil tak že tento pôdorys s mojími úpravam som dal prekresliť vlastnému projektantovi, domček som zväčšil ešte o 1m z každej strany čiže celkovo má 14x11 + ako píšem to polovičné podpivničenie čiže aj schody (preto to zväčšienie). Nižšie ti posielam screen môjho už akože upraveného pôdorysu, ak máš nejaké otázky tak kľudne napíš, aj správu. O tomto bungalove je aj skupina tu na MS..
Odpovedať
@16simona16 boača a vidím že si z kubína a ja tiež, tak ak chceš dojdi sa aj pozrieť :D
Odpovedať
Tak v Kubine sa len bungalov 1471 stavia hej? :-D :-D :-D Treba si prezistit u projektanta ci je mozne spravit tie upravy co si pisala, to je zaklad
Odpovedať
Ten projekt ma divne riesene nosne priecky a stlp a ulozenie vaznic na tych nosnych prieckach.
Odpovedať
Profilova fotka
@16simona16 Tie zmeny čo chceš urobiť v tom katalógovom projekte ťa budú stáť toľko že si môžeš dať urobiť aj individuálny projekt na mieru. Čo sa týka dispozície niekomu by vadilo že plánuješ presunúť vstup tak aby sa cestou do obývačky prechádzalo cez celý dom okolo všetkých izieb.
Odpovedať
To sa vam pojde okolo vsetkych spalni a vlastne cez cely dom do obyvacka a kuchyne? To nie je uplne najstastnejsie riesenie
Odpovedať
ja som menil, posúval tie nosné steny (kôli schodisku do pivnice), šak pôdorys je vyššie a áno, originál ma nosné priečky a stĺpy troška inakšie jak klasický barák. ja kôli zmene musím robiť oceľovú konštrukciu (oceľová stolica z UPE profilov), v piatok ju už oschádzam hore. ale ak budeš riešiť sedlovú strechu by žiadny väčši problém nemal byť a celé by si to mala jednoduchšie. Keby že môžem vrátiť čas tak si dám sedlovú aj ja :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?