Aký je váš názor na projekt Laguna 444?

Profilova fotka
Ahojte. Co si myslite o tomto projekte? Čo by ste zmenili? Ja rozmyslam ze ako by som mohla zvacsit spalnu (kupelnu v spalni ani nepotrebujeme) . Vítany je kazdy napad na vylepsenie projektu. dakujem pekne za odpovede a nápady 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tu je podorys, som zabudla pridat 🙂
Odpovedať
@aaatimejka urcite by v dome mala byt jedna hlavna kupelna aby do nej mali vsetci pristup aby nej bol aj ulozny priestor aj sa v nej dalo pohodlne pohybovat. Tu je ta kupelna z chodby velmi malicka a hlavne ked zrusis v spalni tak pre 4clennu rodinu a pripadnu navstevu nepostacuje. Ja by som detsku posunula na miesto kupelno satnika a medzi detskymi urobila kupelnu. S dverami by sa trebalo pohrat. Ta malicka kupelna by potom mohol byt satnik zo spalne. Este by som sa pohrala s obyvackou a kuchunou. Mozno linku by som dala na miesto TV aby sa mohla posunut priecka od detskej a pripadne sa rozsirila kupelna. Uz len zobrat stvorcekovy papier a skusat co by najviac vyhovovalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik áno je velmi dobry napad ze posunut detsku izbu a urobit jednu velku kupelku namiesto kupelnosatnika , len zase tak kde by bolo dvere... dakujem vam velmi pekne za skvely napad 🙂
Odpovedať
@aaatimejka čo si myslím o projekte? Že je nevydarený 😞 Prvé čo uvidím po vstupe do obývačko-kuchyne je kuchyňa, čo je pre nerozdýchateľné, ďalej z gauča nevidno priamo na dvere, nevieš kto Ti chodí poza chrbát. Detské s výstupom na terasu, komplikovaná zadná časť domu a 3x wc pre 4 ľudí 😞
Odpovedať
@aaatimejka tak narýchlo by som to upravila takto, ak teda nevadí umiestnenie kuchyne.
Odpovedať
@aaatimejka neviem pochopiť tento koncept, ale ja by som asi pri odchode z domu nechcel kontrolovat 5 dverí či sú zamknuté. Wcko oproti vstupu je ďalšia stupidna vec. Pozitiva sú manželský "apartman" a veľkorysý priestor dennej miestnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Celé by som to prerobil. Chcelo by to proste nový projekt, toto je na mňa aspoň také chaotické
Odpovedať
Profilova fotka
fu no jedno cez druhe, neviem tiez by som tam asi toho dost musel prerobit aby som s tym bol spokojny. pises, ze teda kupelnu v spalni nepotrebujete tak to mas hned viac miesta ale celkovo sa mi nepaci moc ako su tie miestnosti usporiadane
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?