Aký je váš názor na projekt Laguna 426?

Profilova fotka
Ahojte. Co si myslite o tomto projekte? Podla Vas nie je velmi maly? Vítany je kazdy napad na vylepsenie projektu. dakujem pekne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tolko uz mame rozhodnute ze spojime tie 2 kupelne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Myslis ze budete na wc chodit cez zadverie? Kuchyna je priestranna, no spajza nejak nevyuzitelna, hlavne ten roh. Okolo krbu do kuchyne... Sice som to hu uz videla, no neviem... Priestor na jedalen a obyvku je maly. Mozno aspon potiahnut obyvku zarovno mura, ten kusok zastresenej terasy asi nepostaci na plnohodnotnu terasu. Kupelne by som nespajala. Radsej dve male. Ak chcete mat wc vo vasej kupelni, zrusila by som wc v druhej kupelni aj v zadveri a dala by som ho s pristupom z chodby. V satniku posunut dvere doprava, pod okno mozte dat komodu, alebo zrusit okno a dat skrine. Dufam ze vstavate narovnako, nech ta polovicka nebudi sprchou ci obliekanim, ak ty vstavas o 2h neskor. Do tej technickej sa vsetko zmesti? Bojler, pracka, kotol, mrazak, vedro, vysavace, zehlenie...
Odpovedať
Mať špajzu pri krbe to potom není špajza. Predĺžiť obývačku o tú terasu by som tiež urobila a krb dať na tú stranu kde končí tv skriňa . Treba ešte porozmýšľať . Ja by som ešte nechala iba 2 wc, a úložného priestoru nikdy nie je dosť.
Odpovedať
@aaatimejka podľa toho, pre koľkých ľudí .... ak pre 4 (2 dospelí a 2 deti) tak postačuje. Akurát by som zvážila duplikovanie niektorých veci (barové sedenie a stôl vedľa seba napríklad, úplne nepraktickú špajzu nahradiť potr. skrinkou. Ja by som aj krb vyhodila ... ale ak ho chcete mať, tak by som za neho namiesto tej špajze a skrine v zádveri dala technickú miestnosť 🙂 techniku pekne spolu. Zrušila by som 1 wc, pre 4 ľudí by mali stačiť aj 2. A ešte by som nedávala ten odskok pri vstupe do domu - závetrie sa to tuším volá - ten polmeter je fakt málo na to aby to malo želaný efekt.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za napady, ano urcite by som dala zvacsit obyvacku o tu terasu. Krb nakoniec zrušime .. a teraz rozmýšlame že ako mame tu spajzu vyriesit, lebo to potrebujeme.. a tiez aj technicku miestnost
Odpovedať
spojit tie 2 kupelne ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@lenkito10 nie je to take zle ako pisete... my staviame uz sme vo faze podlahy , dlazba... spajza sa vyuzije urcite...nie je nevyuzitelna... co sa tyka obyvky ano zistili sme ze sme ju mohli zvacsit...ale uz to nejde ...ale da sa to prisposobit sedacka do 3m tv stolik nejaka komoda... co viac do obyvky? A jedalensky stol ano je to tesne pri sedacke ale videla som to takto u vela domoch... uz teraz mame tolko doplatkov, kazda zmena plus peniaze... kto si to moze dovolit nech si zvacsi... a wc hned pri vchode co je natom? Nie jeden dom to tak ma
Odpovedať
Profilova fotka
@aaatimejka ta spajza jenpodla mna vyuzitelna... mne uplne stacia skrinky co tam budem mat. A spajza..tam budu zavaraniny, mixery atd , proste mne by tam spajzka chybala... a vobec nie je nevyuzitelna... co sa tyka obyvky my sme spravili chybu nezvacsili sme ju , ale na zaciatku nas to nenapadlo , takze budeme mat sedacku len 3 m... a jedalensky stol ano je to natesno, ale vela domov to tak ma riesene...
Odpovedať
Ahoj, aj my sme veľmi dlho pozerali na tento projekt, jednoduchý bungalov s jednoduchou strechou, takže by sa mal dať postaviť aj za fajn cenu. Za mňa nočná časť bezchybná, obyvačka s kuchynou sa mi na zaciatku zdala ok, aj teraz to máme v byte metrážne dokopy podobné ale ako sme začali viac premýšlať, čo by sme do dennej časti chceli (stôl pre 6ludí minimalne, väčšia sedačka) a už prišiel problém, ta obývačka s jedálňou neposkytuje na to priestor, krytej terasy sme sa vzdať nechceli a rozšírením domu o napr pol metra by sa nevyriešilo nič, len zväčšil priestor medzi sedačkou a TV a stiesnené by to ostalo aj tak. Tak žial začali sme hladať projekt od znova... ale samozrejme, pre 4člennu rodinu bohato stací, stale sa mi domcek paci a vedela by som si predstavit taky mat :)
Odpovedať
Stavia ešte niekto projekt laguna 426? Zháňam radu resp. inšpiráciu 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?