Menu Forum

Aktiv 2022 - upravený projekt

16. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
Registroval sa 19. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 27 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
Registroval sa 19. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 27 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, potrebujem poradiť ohľadne úpravy projektu a jeho orientácie na pozemok. Spolu s mojou polovičkou sme sa pravdepodobne zhodli na projekte Aktív 2022 od eurolineslovakia.sk. (http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Aktiv-2022.html) Nemáme na to, aby sme ho postavili ako aktívny ale iba ako normálny štandard.
Máte nejaké postrehy alebo pripomienky na moje úpravy v projekte?
Takisto hľadáme projektanta, ktorý by urobil projekt na stavebné povolenie. emoticon
Orientácia domu na pozemku niečo ako na obrázku dole. Pozemok sa nachádza v katastri obce Kaplna okr. Senec
15. jan 2015 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sysell
21
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3796 príspevkov a 1 inzerát. Má 6 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
sysell
21
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 3796 príspevkov a 1 inzerát. Má 6 priateľov. Okres Martin.
 Co chces mat hore na tych prazdnych miestach kde si zrusila kupelnu? Ten dom ked bol mysliny ako aktivny s rekuperaciou a pod. asi to robili aky sa minimalizovali naklady na prevadzku, nechcem vidiet to kurenie a chladenie tolkeho skla. V dome nie je samostatne VC, nepacia s ami schody ani plytvanie priestorom a tym padom male izby ale kazdemu ako sa paci.
15. jan 2015 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
30
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2935 príspevkov a 2 albumy. Má 14 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
30
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2934 príspevkov a 2 albumy. Má 14 priateľov. Okres Prievidza.
 @au585 Hľadáš projektanta, ktorí Vám urobí verziu pre SP....?
No to sa jednoznačne musíš obrátiť na Euroline Slovakia - oni disponujú autorskými právami, to sa v tom nemôže len tak niekto babrať.
Druhá vec by bola, ak by ste to "opajcli" - a Vami hľadaný pánko sa pod to podpíše. Ale to by ste museli nanovo riešiť statiku, elektriku, sanitu a všetky čerty diable....
Ono sa to robí tak, že sa skontaktuješ s Eurolajnom, preberiete požiadavky a trebárs na SP ide stará verzia a tá nová (s Vašimi požiadavkami) sa už dáva až ku kolaudácii, pretože zákon toto pripúšťa.
Úprimne: mne sa tento domček páči svojim poňatím, aj dispozíciou, ale je pekne mastný... Máte na to...? Držím palce.
15. jan 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
 Chceme ten dom postaviť, čo najlacnejšie. Pozeral som predpokladanú sumu stavby svojpomocne stránke eurolineslovakia.sk a vyšlo to cca 95000€ čo sa mi zdá strašne veľa. Mzslíte, že ta suma je reálna pri stavbe svojpomocne???
15. jan 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sysell
21
fotoportrét
fotoportrét
sysell
21
 @au585 Vies co znamena svojpomocne? svojpomocne staviam dom a to som si dal mury, strechu a kurenie spravit a trva mi to treti rok a to som viac ako rok nezamestnany a na dome som bol denne sobota nedela. Neviem ci mas na to chut a ci mate tolko volneho casu, na svojpomocnu stavbu je najlespie nerobit nic ine len stavat rok vskuse a aspon dvaja.
16. jan 2015 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
fotoportrét
fotoportrét
au585
5
 Vaše názory padli na úrodnú pôdu a manželka zmenila názor a vybrali si lacnejší variant domu. Optimal 1538-1
16. jan 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to