Ako sa vám staval dom Kompakt 401?

Ahojte. Akurát sme sa dostali do štádia, keď sme kúpili projekt kompakt 401 od euroline s malými zmenami. Chcem sa spýtať, či už niekto z vás má tento dom postavený, alebo ho stavia? Zaujimajú má všetky veci čo by mi mohli pri stavaní tohto domčeka pomôcť. Ako sa vám páči? Máte na tento domček nejaké pripomienky, alebo vylepšenia?
Odpovedať
ahoj! my ideme stavať kompakt 504 - sú to celkom podobné domčeky ;-) našou dilemou sú iba strešné okná... ale to je iná téma :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
poncova • 10. mar 2009 o 13:10 Kúpili sme si projekt z Euroline - Kompakt 401. Tento rok na jeseň chceme zahájiť stavbu. Má niekto tento istý projekt alebo už aj postavený domček. Chcela by som názor aj iných. Dakujem sibanka • Dnes o 11:59 Ahoj, my sme kúpili projekt už minulý rok, ale nepodarilo sa nám začať, idem stavať tiež teraz v apríli, chceme začať. Urobili sme pár zmien oproti pôvodnému projektu. sandrea • Dnes o 15:46 my ho staviame,momentalne nas cakaju omietky a kurenie, tiez mame "par" zmien :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj, chtěla bych obnovit tuto diskuzi. Je tu někdo ho má tenhle domeček postavený? Chtěla bych znát názor těch co v něm bydlí, jestli vám vše vyhovuje. Taky by mě zajímalo jaké změny jste dělali ;-) . Díky moc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, táto téma je staršia ale nenájde sa tu niekto, kto by už má tento dom postavený? Prípadne ak by som mohol poprosiť nejaké fotky zo stavby. Pomôžu aj postrehy zo stavby nakoľko plánujem kúpu tohto projektu. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
somebody ahoj ,ta ako ,staviaš ten kompakt?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?