Zlava na zavedenie plynovej pripojky

Zdravim, existuje nejaka zlava alebo dotacia pri zavedeni plynu do rodinneho domu? dakujem
Odpovedať
Neexistuje. Ale ak mas plynove potrubie blizko, tak to nie su az take strasne sumy.
Odpovedať
ak máš potrubie veľmi blízko, tak to je len 1500€
Odpovedať
Ja mam potrubie len 4.5 m od hranice pozemku ,a cena po rodinnej zlave by bola 4500 euro. Takze asi tak....
Odpovedať
Vďaka za skúsenosti. Ja si to totiž so skromným odhadom dávam za 20m na 5000€. Sused mi povedal že on vraj pred 5 rokmi tiež za 20m platil len 1500€, akurát si dačo vybehal na mestskom úrade. Že už nevie čo to bolo, lebo to vybavila jeho žena ... :D . A formou jpp som počul hlášku, že existuje dáky príspevok, zľava či dotácia keď ma žiadateľ do 35 rokov..... Tak sa pýtam. Ešte raz vďaka. :)
Odpovedať
Nam to vsetko platila obec, ale to uz bolo davno. Teraz si to kazdy musi zaplatit sam.
Odpovedať
Profilova fotka
@wlastislaw Nás plyn so všetkými poplatkami od začiatku až do zapojenia do domu vyšiel do 2000eu .cc25m od hranice pozemku do Tm :-) Už len čakáme aby nám prišiel kurenar zavesiť kotol :-)
Odpovedať
@tomas1989 to je veľmi veľa, my sme dávali zaviesť plyn v apríli a cena bola za 3m 1185 komplet. Nemusel som ani prstom pohnúť.
Odpovedať
@roberttom strednotlaké potrubie, rozkopávka cesty... a nový mercedes pre šéfa
Odpovedať
Vidim ze to je ruska ruleta :D
Odpovedať
Ja mám zatiaľ predbežnú cenu za prípojku 1100 eur komplet práca + materiál a revízia. Pretlak pod cestu bude 5 metrov.
Odpovedať
@wlastislaw a co zahrna cena? nepises aka je situacia kade ide tych 25m co vsetko treba spravit..
Odpovedať
1m od plynoveho potrubia, sam som si vykopal a pripravil, prisli a zapojili to za cca 900 euro. Odtial som tahal do domu, cca 30m potrubie, cena za bager a s dotiahnutim do domu cca 200-300 euro.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@sysell ide to pod asfaltu, v širokej slepej uličke 20m kolmo od najbližšieho potrubia ku hranici pozemku. 2x sa kríži s vodou.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?