Vvs katastrofa

Profilova fotka
Zdravim vsetkych mam problem s napojenim vodovodnej pripojky domu.Pred vydanim stav povolenia musite mat vyjadrenie ze je mozne napojit dom na verejny vodovod tam a tam kde je mozne pri existujucej vode respektive .Stav povolenie som si dal urobit na kluc nakolko som nemal cas obiehat urady .Stav urad v Bidovciach vydal stav povolenie aj obec Durkov a isli na to ,dom uz stoji respektive skoro hotovy ,siere spp bez problemov ,Vse ani nehovorim .Dal som si vytycit bod napojenie pre vodu urobil.som projekt vykopal pre sachtu rozkopal dvor pre natiahnutie rur, uz k tech miestnosti proste priprava hotova uz len aby vodarne prisli urobit pripojku a hotovo .Nasledne my volaju ze vraj bohuzial vas dom sa neda napojit na verejny vodovod lebo stav urad nemal,vydat stav povolenie bez nasho stanoviska ze ci je mozne sa napojit.Cez moj pozemok ,na ktorym ovsem mam tarchu od vodarenskej spolocnosti lebo prechadza dn150 ale inej obci Svinica ,ale cely rok sa neozvali .Neviem sa teraz pohnut ako dalej .Chybu urobil stav urad a obec .
Odpovedať
Profilova fotka
😠
Odpovedať
Profilova fotka
Sorry za preklepy ale som totalne zniceny
Odpovedať
prepac, nenapisem k veci ale chce sa mi fakt grcatt z (ne)kompetentnosti SU obci...
Odpovedať
Profilova fotka
@skin1984 síce som nepochopil o čo ide, ale vodárne sú povinné napojiť, tie kecy o pripojení po vydaaní užívacieho povolenia sú nekompetentné, pretože bez vody sa nedá vydať užívacie povolenie, odpíšte im aby neboli byrokrati, pretože požiadate o rozhodnutie súd a budete vymáhať škody, ktoré zavinili prieťahmi. Ja viem , že naše súdy sú pomalé, ale niekedy to zaberie. A sťažujte sa na referenta u nadriadených. SÚ tam má najmenšiu vinu, Už len taká sprostoť, chcú sa vyjadriť k odkanalizovaniu, ale nemajú vybudovanú kanalizáciu. Už len chýba aby nárokovali odvoz žumpy na ich ČOV a bránili inému spôsobu čistenia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?