Vodovodná prípojka Trenčiansky kraj

Ahojte. Má niekto radu kde začať ak chceme prípojku na vodu k chalupe? Bola to pozrieť pani z vodárni a za podkopanie cca 8 metrov cesty, šachta a pripojenie že nám môže odporučiť firmu za cca 2500 EUR Chceli by sme výkopové prace robiť svojpomocné. Hhľadáme firmy čo by to boli schopne urobiť lacnejšie. Vie niekto poradiť odkiaľ objednať projekt ? Dakujem za každú radu
Odpovedať
@nikanko A odkiaľ ste? Nedávno som riešil projekt u jednej pani z Pov.Bystrice, ak treba pošlem kontakt... Cena projektu cca 60€
Odpovedať
@nikanko 2500€ je nehorázne veľa. Pohľadaj podobné diskusie, niečo som tam o tom popísal, aj o svojpomocnom pretlaku popod cestu...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikanko ak idete pod cestu a musíte robiť pretlak tak cena za meter je tuším okolo 25€ mb potrebujete odkopat potrubie kde sa budete napájať a samozrejme jamy na pretlak,rozmery jám vám povie firma ktorá robí pretlaky,potom potrebujete šachtu na vodomer tu si určite nájdete na nete odporúčam betónovú skladačku,tu by ste si vedeli sami postaviť cena je okolo 250-350€ ďalej hadicu ale to je najmenšia položka a potom ostáva ešte navrtavaci pás+ tyč a kryt na šupák. Takže 2500 € je veľa,my sme takýchto pripojek spravili už viacero keďže máme bagre no cenu vám takto od klávesnice neviem povedať.
Odpovedať
@costo ahoj stara tura. ak by si poslal kontakt pomoze dakujem
Odpovedať
@bobcat250 dakujem a co by ste potrebovali vediet presnejsie? som vdacna za kazdu info
Odpovedať
@dedo758 pozerala som ale pre nasu situaciu som nenasla relevantne info. dakujem za radu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?