Poradíte zmäkčovač vody?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte strecháči. Keďže nemám vôbec prehľad potrebovali by sme poradiť niečo na zmäkčovanie pitnej vody. Niečo takéto máme ale veľmi to nepomáha. Ďakujem
Odpovedať
1
2
@gkrivanek ako si prosim ta spokojný s sproduktom z marlusu, popripadne jednanie s firmou? Uvazujeme na nimi. Dakujem
Odpovedať
Ja som nakoniec zvolil hydrosoft elite maxi, 30l katexu, kedze mame tvrdost vody 24-25, tak aby to neregenerovalo prilis casto. Zatial cakam na dodanie, neskor sa podelim so skusenostami.
Odpovedať
Profilova fotka
@roberttom ano ... mam od nich zmakcovac vody a reverznu osmozu.
Odpovedať
@wolodymyr a asi spokojny? Popripadne co by si dal ine ak by si kupoval teraz. My mame obecnu vodu, tvrdosť cca 20, rodinny dom, zatiaľ sme 3 ale casom chceme byť 4.
Odpovedať
Profilova fotka
@roberttom tak dnes su uz modernejsie ako pred 12 rokmi. Do zmakcovaca sypem sol a to je vsetko je to automat. V osmoze vymenim filtre 1x rocne a pohoda.
Odpovedať
@wolodymyr jasne vyvoj ide vpred. Dakujem za odpovede
Odpovedať
@wolodimir @gkrivanek mate to zapojene niekto aj na studnu? Len ma zaujima ci to zapojit pred tlakovu nadobu, aby do nej uz isla zmakcena voda? Alebo az za tlakovu nadobu do rozvodu vody. Alebo je to jedno? Logiku mi dava zapojit to pred tlakovu, aby v nej uz bola makka voda a zbytocne sa tam neusadzal vodny kamen.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobrý den prajem potreboval by som radu mame veľmi tvrdú vodu v dedine napr kanvicu treba čistiť každé dva dni preto chcem dať na prívod upravovnu vody a pred to aj nejaký mechanicky filter viete mi prosím poradiť čítal som niečo o viessman duo ale našiel som že sa kazia ďakujem za rady
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od nenuska150:

Ahojte strecháči. Keďže nemám vôbec prehľad potre…
@nenuska150 Ahoj, ja mám už vyše 5 rokov katexový zmäkcovač od mojavoda.sk. Nemohol som si vybrať lepšie ani produkt ani firmu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?