Polar schell

Dobrý večer. Som laik tak sa len chcem opýtať. Môžem polar schell nainštalovať do už pôvodnej vodovodnej rury na dome alebo je to možné len do hrubej stavby na začiatku??? Ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ivakriss:

Dobrý večer. Som laik tak sa len chcem opýtať. Mô…
@ivakriss Aj ako laikovi ti musí byť jasné z tých obrázkov, že je to možné aj na dokončenom, staršom dome, avšak s potrebnými stavebnými a vodoinštalačnými úpravami.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@ivakriss Aj ako laikovi ti musí byť jasné z týc…
@frantisekca no väčšinou všade boli len foto produktu bez foto na rodinnom dome a v popise napísané inštalácia stenovej priechodky počas fázy hrubej stavby.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ivakriss:

@frantisekca no väčšinou všade boli len foto prod…
@ivakriss Je to iba ventil s ventilom. Do "do už pôvodnej vodovodnej rury" sa to nedá "vložiť", ale prerobiť to na ten ventil je možné... Len sa to nedá systémom nejakého vloženia. Ale napríklad, ja na vonkajší vývod vody nemám žiaden taký drahý ventil. Mám tam z vnútornej strany ďalší ventil a ešte ďalší malý. Pred zimou zavriem ten vnútorný, otvorím vonkajší, potom otvorím ten malý (v podstate tam je na prisatie vzduchu) a teda tá zvyšková voda z potrubia vytečie, nemá čo zmrznúť. Riešenie 30€ vs 100€. O trvácnosťi riešenia z dvoch ventilov nepochybujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?