Fotovoltika

Zdravím Vás, chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosti s fotovoltikou od firmy www.vzduchdoma.sk, cenovo vyzerajú super aj prístup len chcela by som skôr skúsenosti. Ďakujem Peťa
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petrabrisakova:

Zdravím Vás, chcem sa opýtať či máte niekto skúse…
@petrabrisakova Ja by som o nich ani nezakopol. Na jejich stránke len o dotáciách... Vieš vôbec, ako sa volá tá firma? Obchodné podmienky nič ... 5 rokov skúseností.... S čím už nepíšu 😂 Na začiatku sú všetci super, až do chvíle.... Lajky si dávaš sama?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petrabrisakova:

Zdravím Vás, chcem sa opýtať či máte niekto skúse…
@petrabrisakova Hlavne ide o anonymnú firmu. Nikde som nenašla zásadné veci: Názov firmy, IČO Obchodné podmienky a keby som chcela byť zlá, tak aj info o tom, ako nakladaju s osobnými údajmi, ktore človek zadá do formulára Ak ten, kto niečo ponúka, nemá ani meno... NEBRAT... ZRSR a ORSR sa nechytaju... na meno Brišák nájdem iba ak opracovanie dreva Nick- dnes založený profil.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od blacksr:

@petrabrisakova Hlavne ide o anonymnú firmu. Nikd…
@blacksr Osobne sa domnievam, že sa tu jedná o reklamu, že zas firma sa snaží zviditeľniť zadarmo... Vzhľadom na "brisakova" vs Brišovka 965 029 57 Oravská Lesná...
Odpovedať
Toe je to čom som už na streche písal, je plno nových firiem , dnes je riziko aj od takých a najmä lacných dačo kupovať. Táto firma má aktuálnu iba prvú stranu - výšku dotácie, ale po kliknutí na obchodné podmienky sa objaví 404 stránka nenájdená...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?