Elektrická prípojka - nový bod pripojenia

Ahoj, prosím vas viete mi poradiť s takouto situaciou. Posledný bod pripojenia je vzdialeny od hranice pozemku vyše 50 metrov + je potrebné pretlačenie popod komunikáciu, čím sa zvýšia náklady realizácie samotnej prípojky. Máme nárok požiadať SSE o vybudovanie bližšieho/nového bodu pripojenia ( mini trafo, el. stlp) ak áno, ako dlho trvá schválenie/vybudovanie takétoho miesta, prípadne aké sú možnosti.
Odpovedať
@jaja53 ak je riaditeľ SSE tvoj otec, potom by to nemal byť problém. Ak si obyčajný smrteľník, nestrácaj s takýmito úvahami ani čas 😉
Odpovedať
Kludne poziadajte oni aj mile radi vybuduju, iba vam pride celkom nemila fakturka 🙂 Ale veru, radsej podtlacat a kopat 50m.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
toto som riesil 5 rokov dozadu. Dali mi bod pripojenia cez rieku, mal som to natiahnut vzduchom. Tak som pankovi volal, ze u suseda mam blizsie stlp a stacilo by mi par metrov cez suseda prekopat. No on, ze sa na to bol pozriet a neda sa a neviem co este.. A sused teraz stavia a je napojeny na ten stlp, na ktory som chcel aj ja. Tak hovorim pankovi, tak mi dajte stlp, ja si ho platit nebudem a on to svoje, neda sa atd.. Tak reku to si mam kupit stlp, ok ale co ked sa nedovolim napojit nan uz nikomu? Tuz neviem co mi to odpovedal..
Odpovedať
@jaja53 Za jedného uživatela len snívajte..... 50 metrov ? To je nič báger to má za 3 hodiny . Otázka znie skadial kopať.... cesta, zelený pás, súkromný pozemok....
Odpovedať
@jaja53 samozrejme narok máš... len či budes mat niekolko desattisic eur na to...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?