Ako vyriešiť slabý tlak vody v rozvode?

Zobraz úvodný príspevok
Prosim o radu ako vyriešit slaby tlak vody v rozvode mam okolo0,8bara.a to je malo.
Odpovedať
1
2
@dominik_boksansky Ahoj. Tiež máme slabý tlak na vstupe cca 0.9 baru. Poradili mi tiež Scalu 2. Dokáže toto čerpadlo zvýšiť tlak na 3 bary? Ako sa správa, keď otvoríš viac kohútikov naraz? Nekolíše tlak? Budem s ním spokojný? Kde ho máš umiestnené? Vo vodomernej šachte alebo v technickej miestnosti? Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
@dijusa mam ho v technickej miestnosti. Zvysi v pohode aj na 3 bar a aj na viac ak je treba da sa to jednoducho nastavit. Pekne reguluje a ani pri otvoreni viacerych kohutikov nic nekolise. Za mna je to dobre.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte riesim tiez slabucky tlak teplej vody. Rodinny dom, voda zo studne studena voda ma krasny silny tlak, tepla voda z bojlera bieda. Mam podozrenie ze to mame ale zle zapojene, Na foto zlava ide rurka studenej vody z obecneho vodovodu do bojlera, ktoru mame vypnutu kedze pouzivame studnovu, nemali by sme mat privod zo studnovej takto napojeny do bojlera? Neviem ako sa potom dostava voda do bojlera Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Prosím poraďte. Máme 3.posch.dom a na najvyššom poschodí mi nejde studená voda v kúpeľni a kuchyni. Na wc ide. Čo sa stalo? Ďakujem
Odpovedať
@zufalyivan malo informacii. Robila sa nieco s vodou pred ty ako prestala tiect? Zdroj vody? Tlak mas merany niekde? Filter nie je zaneseny?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?