Som tu nový - zdenik2005

Tak som tu a idem si pohľadať nejaké dobré rady o prestavbách a rekonštrukciách.Chceme sa pustiť do prestavby,prístavby chaty na celoročné bývanie.zatiaľ sme v byte,ale celé leto sme na chate sami s manželkou a tak byt predávame a šup na práce na chate.Dúfam,že som náhodne natrafil na stránku,kde sa veľa dozviem o stavebníctve a všetko okolo.Teším sa ,že som tu. 8-)
Odpovedať
Budem vďačný za každú radu,aj takú,že kde mám začať na tejto stránke.Zdá sa mi,že je tu toho veľmi veľa.Ďakujem všetkým už teraz za pomoc.
Odpovedať
@zdenik2005 je tu toho vela, mozno sa ti to teraz zda, ze je toho moc, ale casom, ked sa zorientujes to dozaista ocenis :)
Odpovedať
Vitaj :)
Odpovedať
@zdenik2005 vitaj a hlavne selektuj informacie,lebo je tu tolko mudrcov,co maju nastudovanu internetovu teoriu...
Odpovedať
@zdenik2005 vitaj medzi nami a drzim palce, aby sa vam rekonstrukcia podarilo a boli ste spokojni vo svojom novom pribytku
Odpovedať
@zdenik2005 tak vela stastia pri praci, aby vam to rychlo uslo a snad tu najdes kopu uzitocnych rad...
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenik2005 tu toho veru vela najdes, len nie vsetko je uplne pravdive, tak davaj bacha a citaj radsej viacej nazorov na danu vec.
Odpovedať
@olgina7 dik
Odpovedať
@p3trick dik
Odpovedať
@legasi dik
Odpovedať
@milan_p dik
Odpovedať
@hoblinka13 dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
@macejmatus dik
Odpovedať
hlavne by som povedal, že musíš mať taký nadhľad, niektoré veci proste neriešiť a niektorých ľudí ;-)
Odpovedať
@zdenik2005 a potom nám sem popridávaj aj nejaké fotky ako ste zrekonštruovali chatu, dobre? som veľmi zvedavá
Odpovedať
@zdenik2005 no tak to budete mat super. jednoznacne lepsi zivot ked budete v chatke ako v byte. vacsie sukromie a tak. drzim palce pri prestavbe 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenik2005 http://www.modrastrecha.sk/users_dire... Tu si môžeš pozrieť najnavštevovanejšie a najoceňovanejšie blogy jednotlivých užívateľov. Niečo ti pomôže, inak všetko, čo ťa zaujíma, hľadaj cez vyhľadávač vo "Fórume" 8-) Určite za prvé vzhliadnutie stojí stavba užívateľa https://www.modrastrecha.sk/blog/miro...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?