Som tu nový - stefan222

Zobraz úvodný príspevok
zdravim jeden tipek na inaom fore mi dal link na vas a som vdacny. fakt. je to tu skvele. trochu mi sice chybaju negativne skusenosti no inac osm spookojny. fakt skvela praca veducim timom fora. sam som moderoval urcite fora viem co to obnasa. no a k veci som student, idem sa zenit a chcem si postavit maly byt na pozemku pri presove, nemam ani pozemom este. no ale daco sa mi risuje. kludne privitma co am robit co nemam, naco si dat bacha.... a fakt platte hosting a drzte toto forum alive
Odpovedať
@pr Nie sme všetky rovnaké. Niektoré z nás nevedia držať varechu.
Odpovedať
@blacksr ale ako pozerám ani jedna z nás nevie držat s prepáčením, prepytujem hubu
Odpovedať
Profilova fotka
@nikabrunc :-o :-o :-o :-o :-o tebe o co ide ???
Odpovedať
@katrin21 ale o nic, kým nejde o zivot
Odpovedať
@stefan222 a zenit sa musis? ved ked nebude svadba usetris aspon dake koruny na zaciatok. vasi namiesto svadby nech ta trosku podporia a potom vystrojis svadbu. inak pozeram ze tvoja tema sa celkom ujala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@blacksr :-D :-D :-D :-D ty dnes fakt davas... parada :-N
Odpovedať
No keby dnes nesla Sheherezka s O'Nurom, prispevkov by tu bolo urcite viac. Ale aj tak slusny pokec na jeden vecer... :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 včera 21.09 - Dovolím si pravopisnú vsuvku... Nemali by sme používať "Šeherezáda". To je čechizmus. Správne by malo byť "Šeherechrbát".
Odpovedať
@blacksr ..to hadam nie... :-(
Odpovedať
8-( vsetky co tu ste chodte za manezlom a ty pr za zenou alebo muzom, ako chces, a povedzte im ze nie ste ukojeny dostatocne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?