Som tu nový - bajo183

chcem stavat bazén pri dome ako sa to dá svojpomocne?
Odpovedať
zober ryl, lopatu, krompac, furik a ides :-) teraz vazne, ak to ma do 25m2 (realne to vsak nikto overovat nebude) staci to na OU nahlasit ako drobnu stavbu, vacsinou k tomu chcu aj nejaky jednoduchy nacrt, susedov netreba riesit ak im to neprilepis na plot postup v podstate ako pivnica - na vykop si zavolaj bager, ten to ma za pol dna...jamu vysypat strkom, zhutnit, podkladny beton, nastrkat tam roxory pre obvodove steny...obmuruj DTckami, nezabudnut na prestupy k veciam ako masazne trysky, protiprud, filtracia atd...optional je tepelna izolacia, ale urcite by som to spravil...natiahni na to cementovu omietku, na to pride hydroizolacna folia...potom voda, chlor, do ruky mojito a velky zur :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajo183 ahoj, vitaj na nasej stranke :-)
Odpovedať
dakujem pekne si ako agent 007,jediná si si ma všimla.prajem Ti všetko dobré v novom roku aby si bola zdravá,štastná a bohatá. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajo183 hehe vdaka ;-) :-D
Odpovedať
ešte snívaš o dome?alebo si už postavyla niečo?
Odpovedať
@pohodak dakujem za radu zatial mám len taký gumený a už ma to nebavý na leto ho rozkladat a v jeseni šup s ním do pivnice :-) priestor mám tak nad Tvojou radou pouvažujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?