Som tu nová - margherita1

Ahojte, natrafila som na tuto stranku a velmi ma zaujala. Chcem si zutulnit svoj bytik a tak hladam inspiracie. Aku farbu do spalne, ako dekorovat. Kupit si nove dvere. Rady, ktore som tu nasla, mi urcite velmi pomozu. Srdecna vdaka.
Odpovedať
Ahojte, vie mi niekto poradit, ako urcit svetove strany v byte. Kompas mam, ale co dalej s nim. Ako zistim, na ktorej strane je napriklad spalna?
Odpovedať
@margherita1 Kompas ukáže sever, ostatné si odvodíte.
Odpovedať
@margherita1 prepac co si robila v skole? nevies pouzit kompas? ak ho nevies pouzit pouzi hlavu. na vychode vychadza slnko, na zapade zapada a mas aspon zaklad
Odpovedať
@blacksr ďakujem.
Odpovedať
@mima1 čo tak zhurta, možno ju to nenapadlo, su diskutéri čo ešte ani google neobjavili @margherita1 zistiš podľa návodu mima1, podľa toho kde maš otočené okno - okno je smerovač polohy izby
Odpovedať
@majina.b ja som ju nechcela urazit alebo take nieco to vobec. len proste nechapem ako sa moze niekto taku zakladnu vec opytat co sa naozaj prebera na zakladnej skole. ani ja niesom mudra tiez vela neviem ale... ak by som uz takuto vec nevedela bud by som vygooglila ak by som teda vedela pouzivat google alebo by som sa radsej opytala niekoho ja neviem manzela priatele brata otca alebo ja neviem. urcite by som nepisala taku vec na forum. ale ma na to pravo :-)
Odpovedať
@mima1 pravdou je, ze do zakladnej skoly som chodila uz dost davno. Co sa tyka mojho vzdelania, dosiahla som to najvyssie mozne. Citam si na googli clanky o Feng shui a chcem si prerobit spalnu nielen za ucelom zlepsenia zdravotneho stavu.Kedze do takehoto fora som sa zaregistrovala po prvykrat, bolo som tvojou odpovedou velmi nemilo prekvapena az zarazena. Precitala som si vsetkych devät stran prispevkov a bola som nadsena obsahom, informaciami, ktore mi velmi pomohli, napr. tema dveri, atd. Mala som pocit, ze si pomahate. Tvoja odpoved ma schladila. Pekny den ti zelam.
Odpovedať
Profilova fotka
občas sa tu fakt zabavííím
Odpovedať
@margherita1 pisala som ze som nikoho nechcel urazit ale proste toto mi prislo fakt akoze smiesne. je jedno ci si chodila na zakladku pred 5 alebo 20 alebo 40 rok. toto su zakladne veci ktore sa nezabudaju koniec
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 No, schladila si ju dosť. Keby som tu bola nová , asi by som sa bála niečo sa opýtať. Veď to, čo je pre niekoho úplne banálna vec, môže byť pre mna španielska dedina.
Odpovedať
No neviem ci je pre niekho svetove strany spanielska dedina. Ved male dieta vie, ze slniecko vychadza na vychode,a zapada na zapade. Nikoho sa nezastavam, ale je to fakt odveci otazka...
Odpovedať
@margherita1 Nic si z toho nerob,vies kolko ludi v tejto republike nevie kde je sever ??? 8-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mima1 Samozrejme viem, že slnko vychádza na východe a zapadá na západe. Podľa Fs (Feng šuej) treba byt rozdeliť na 8 častí a určiť smery každej časti pomocou kompasu. Nevedela som, či sa postaviť čelom k vstupným dverám do bytu alebo chrbtom. To je všetko. Stačilo len poradiť a kompas mám len z predajne hračiek. O používaní čiarok vo vete sme sa tiež učili na základnej škole.... Predpokladám, že účelom tohto fóra nie je slovná prestrelka medzi nami. Pekný deň.
Odpovedať
@margherita1 V pôvodnom zadaní ale nebolo nič o FS.
Odpovedať
Profilova fotka
@margherita1 nevedela si, cisa postavit celom alebo chrbtom k vstupnym dveram... ehm.... ked vies diagnostikovat, kde ti vychadza slnko a kde zapada - cize vychod a zapad, tak analogicky podla mapy predsa vies, kde je sever... ci to je na teba ako cloveka s najvyssim moznym vzdelanim moc sofistikovane, pamatat si, ze tatry su na severe slovenska, na vychode ze susedime s ukrajinou a zapadnu hranicu mame s cechmi???? - resp.. ten zapad... zapadne nemecko bolo preco asi zapadne, co myslis??? volalo sa len tak, alebo tento prisvlastok dostalo preto, ze sa nachadzalo od nas naozaj na zapade????
Odpovedať
halo decka uz ju nechajte lebo po vas hodi ten kompas z hrackarstva...jo lacnej je kompas je aj klinec na snurke vodorovne zaveseny ajten ti ukaze sever. jo FS je ine forum.
Odpovedať
Profilova fotka
@margherita1 No nič si z @mima1 nerob aspon sme sa nasmiali proste sú tu ludia aj samá dokonalosť a to, že si sa pýtala či už je to jednoduchá vec alebo zložitá veď o tom je toto fórum, nie? Ved aj mima1 si mohla vygúglovať ako sa pred nedávnom pýtala či je niečo vhodné do zádverí :) Proste pýtajme sa a zároveň raďme :-) a vítaj na Modrej streche ;-)
Odpovedať
To je smutné takto ju sfúknuť hneď na začiatku, no čo každý sme nejaký :-| :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
@margherita1 tu na modrej streche máš NAJ- NAJ -NAJ prispevkov k privítaniu a predstaveniu, niekoho si ani nevšimnu ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@margherita1, napis priamo dievcatam co sa FS venuju, urcite ti radi pomozu, najdesi ich priamo v temach o FS... a tiez som tu pred casom citala niekto ponukal komplet poradenstvo FS.... tak vela zdaru :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?