Zariadenie do hosťovskej izby

Profilova fotka
Ahojte, poprosím o nejaký návrh ,nápad ako dať do izby skriňu na oblecko + kuchynku,nejakú dvojplatnicku. Ďakujem.
Odpovedať
@vladimiiiirka Postup: - Kúpiť v obchode - nechať doviezť k domu - zohnať 2-3 chlapov - preniesť do izby a zmontovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 myslím rozmiestniť nábytok... Poskladať si to vieme😁
Odpovedať
@vladimiiiirka aka otazka, taka odpoved. Keby si aspon podorys dala, mozno by si mala jasnejsie odpovede. Do vstavanej skrine mozes spravit "kuchynsku sekciu". Das tam malu indukciu, drez, mozno na spodok malu hotelovu chladnicku a mas vybavene. https://www.idnes.cz/bydleni/kuchyne/...
Odpovedať
@vladimiiiirka Tak si mala dať pôdorys s rozmermi, vyznačiť zástrčky, prípadne prívod vody a odtok, ak tam je predpríprava.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, ťažko na také niečo odpovedať, keď chýba aspoň pôdorys a miery. Takto vôbec nevieme, čo by sme si v tej miestnosti mohli dovoliť
Odpovedať
Daj pôdorys skús pridať, nech vieme ti poradiť čo a ako, lebo nevieme ani rozmer izby ani nič také a to je základ 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
no presne, asi treba najprv vediet aku velku mate izbu ako asi vyzera a podla toho sa to pokusit nejako napasovat 🙂 najlepsie ak mate stol tak niekde k oknu aby bolo denne svetlo 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@chrobak7 velmi specificky postup, chvalim. ale nie som si isty, nakolko bude pre pani uzitocny, takto to zrejme nemyslela 😄
Odpovedať
@markus67 Mala napísať presnejšie, ako to myslela. Ja nie som jasnovidec. Ale už sa neozvala, takže to už asi vyriešila.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ale ved dobre, chcela poradit, tak si poradil. to asi nikto presne neviem, ze ako presne to myslela, kedze viacej k tomu pisane nie je.
Odpovedať
caute, chcel by som v tomto smere aj ja trochu poradit. Ake postele ste davali do hostovskej izby? Zvazujeme ci klasiku dat manzelsku postel alebo ist radsej do niecoho co sa da rozlozit, zlozit. Aby tam bolo viacej miesta? Chceli by sme to mat zariadene na styl pracovna/hostovska.
Odpovedať
Ak to ma byt aj pracovna, tak niečo rozkladacie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pastierik máme doma presne pracovňu / hosťovskú. Dávali sme rozkladací gauč, ktorý má po rozložení riadne drevený rošt. Návštevy sa nesťažujú, vraj sa tam spí vynikajúco. Zároveň máme oproti gauču komplet prípravu na "TV stenu" (ciže el. zásúvky, ethernet), ktorá bude slúžiť ako "herňa" pre mňa 🙂 A samozrejme aj veľký pracovný stôl (240x75), nech je priestor aj na nejaké užitočné činnosti 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@pastierik nedaval by som klasicku postel, ked aj ako pracovna. Radsej nejaku pohovku, nieco rozkladacie, pripadne taku tu postel v skrini, aj ked to cenovo sa asi moc neoplati. Nieco proste, co setri priestor.
Odpovedať
Profilova fotka
@lrdk nemohol by si poslať aký konkrétny gauč? Lebo dnes kúpiť dobrý rozkladací na ktorom sa dá aj v pohode vyspať je podľa mňa ozaj umenie.
Odpovedať
@srssen jasné, je to od Slovenského výrobcu ALNEA, konkrékte pohovka Bobo: https://www.alnea.sk/sk/pohovky/bobo Vedia to urobiť komplet na mieru. Ja som mal napr. špecifické požiadavky na šírku lôžka, resp. na celú šírku gauča. Tak sa upravovala šírka samotného lôžka a výška lakťových opierok, aby sa po komplet rozložení vošiel tam, kam patrí 🙂 Samozrejme je, že si vieš vybrať látku, akú Ti len srdce ráči 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janina744 Súhlasím so slečnou.
Odpovedať
@lrdk no takto nejako by som si to predstavoval, tiez uz mame urobenu pripravu na telku, len to este budem musiet ist vybrat taku aby mi tam sadla a chcel by som aby sa dobre pozeralo aj z tej pohovky alebo z postele, tak to poriesim az potom ked tu kupime. Mas tam aj nejaku komodu alebo nieco na papierovacky?? @moravsky no budem musiet nieco pozriet, len aby to aj pohodlne bolo.
Odpovedať
@pastierik stôl má na naše požiadavky pomerne dosť odkladacích priestorov + tam bude 180cm vstavaná skriňa, ktorá má z ľavej a práve strany iba priznané 35cm široké otvorené police. Čiže, miesta, kde sa budú dať odkladať papiere v šanonoch bude až až..
Odpovedať
@lrdk aha to je super, lebo to tiez budeme musiet nejako porobit, zatial to mame v krabiciach, pooznacovane, ze kde co, ale teda nepaci sa mi to tak, tiez by som chcel aby sme mali prehlad a sanony.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem @lrdk za tip. Pozriem, ukážem aj polovičke, aby povedala, či si vie niečo také predstaviť, žeby sme mali.
Odpovedať
@srssen najideálnejšie ale je podľa mojich skúseností ísť osobne ak sa dá a vyskúšať si ten gauč, pohovku, čo chceš kupovať, aby si potom nebol prekvapený 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@katkatii to bez pochýb, my sme sa snažili aj do bytu keď sme pred časom kupovali, tak všetko si najskôr vyskúšať, nech nekupujeme len tak na blind a potom aby sme zbytočne neboli z toho sklamaní.
Odpovedať
@daniellito @katkatii jop, súhlasím. Tiež sme ho boli prv obzrieť, vybrať látku zo vzorkovníka - predsa len, je lepšie vidieť a "chytiť si", ako to len naslepo objednať na nete.
Odpovedať
hlavne ked budete vyberat, tak by som isla do nejakej tvrdsej pohovky, nie do makkej, lebo to je cele zle na nej spat, ked je to makke, to cely clovek potom boli, treba mysliet na to, ked sa rozlozi, co je pre chrbat lepsie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Áno @katkatii pôjdeme pozrieť, len na to tiež musíme mať chuť 😄 Tak hádam sa k tomu dopracujeme, čo najskôr.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?