Navrh pracovne

Profilova fotka
Ahojte, potrebujem nejak navrhnut pracovnu, predstava je nejaky rohovy stol pod oknom, potrebujem dve pracovne miesta, jedno s dvoma pevnymi monitormi...a nejake police na regaly...viete ni niekto pomoct?
Odpovedať
Profilova fotka
Tu je podorys, tam kde su nakreslene bicykle je biela roldorova skrina...
Odpovedať
@feras a co potrebujes pomoct? tak daj rohovy stol pod okno a na volnu stenu regale a police
Odpovedať
Profilova fotka
@feras v tomto priestore teda vela vody nenamutis, rohovy stol alebo ucko urobit pod okno a vznikne miesto pre pc a kde sa potom bude dat tak police. Tam ina moznost asi ani nie je :-)
Odpovedať
My máme u svokry takú.malu pracovno-hostovsku izbu a urobená je tak ak "kuchynska linka", spodok rohový stôl veľký a skrinky sú vrchné hore zatváranie všetky :) tu si podľa budgetu viete dať aj 3 m stôl 😂 a nad to samé police. Alebo rohový stôl a veľká regalova polica a vedľa ešte normalny mensi stol. Musíš si to ty premyslieť ako to využijete.
Odpovedať
Profilova fotka
@feras presne ako ti tu uz napisali. treba si dat spravit rohovy stolik aby ti tam voslo vsetko, co potrebujes a nasledne regale. dal by som to do ruk nejakemu sikovnemu stolarovi, ktory ti to vsetko vypocita a vyrobi
Odpovedať
nic ineho ako ten rohovy stol a police sa ti tam aj tak nezmestia a na druhej strane tam nic viac ani nepotrebujes. staci ti len sikovny stolar
Odpovedať
Ja by som to urobila tak, ze by som dala pod okno stol, od steny po stenu, myslim, ze to by bolo fajn a nad stol by tiez mohli ist nejake policky, myslim po bokoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diky moc za rady, ja viem ze tam toho moc nenamutim, ale chcela som nejake inspiracie z vlastnych akusenosti ci nevie niekto poradit, popozerala som aj pinterest, tak nieco mi padlo do oka a vyskladam to, diky moc vsetkym😊
Odpovedať
@feras znamy ma podobnu pracovnu, len s tym, ze oni okno maju na bocnej stene, nie tak ako vy a maju na celu stenu stol, dva pocitace a nad pocitacmi si dali az po strop urobit skrinky na mieru
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?