Kde kúpiť univerzálne gumené kolieska na kancelárske stoličky?

18. apr 2017100

Ahojte, máme drevenú plávajúcu podlahu s podlahovým kúrením, preto by sme chceli vymeniť klasické kolieska na stoličkách za gumené, aby sa neničila podlaha. Myslím, že podložky nie sú pri podlahovom kúrení vhodné (aspoň tak píšu v IKEA). Poradíte nám, kde kúpiť univerzálne gumené kolieska na kancelárske stoličky?

• @honeybunny78  my sme ich kúpili tu aj keď teraz už ich tam nevidím, možno sa stačí spýtať neviem http://www.storage.sk/shop-kancelarske-stolicky-a-kresla/245493/

• @iveta_malikova  vsade do starých tém pcháš svoju trapnú reklamu 😛

• Sponzor fóra
  • My sme kúpili z www.kolieska.sk a sme velmi spokojni. Odporucam a dakujem za pomoc.

• tak super ze ste uz kupili 🙂

• take nieco budem musiet aj ja pozriet..

• kamarat zhana teraz tiez gumenne kolieska tak mu povie ze tam sa daju kupit

• Kolieska na tychto stolickach su naozaj jeden velky problem najma u nas kedze mame drevene podlahy, tie ryhy co mam v pracovni pod stolickou vyzeraju hrozne, len neviem ako to riesit ked som to uz tak podzubal.

• prosím vás čo znamená,že poťah z kvalitnej pu kože ?,chceli by sme konečne mm kúpiť kvalitnú stoličku k pc a najradšej z látky čo je veľký problém majú iba čierne brrrrrrrrr,výber z látky je veľmi slabý,na stránkach niektorých to nemajú riadne napísané,že z čoho je stolička,najradšej by som ju osobne vyskúšala na predajni,ak niekto poradí v okolí ža kde ? budem veľmi rada,ale nie takú za 50 e,dík.

• myslím, že je jedno aké tam budú.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov