Strbina na spojoch vinylovej podlahy

Zdravim, chcel by som sa opytat, co by mohlo sposobit medzeru na spoji vinylovej podlahy (vid. foto)? Vinylova podlaha nie je lepena ale ma click system, polozena je na podlozke, ktora sice nelepi ale je akoby “protismykova”, v dome je teplovodne podlahove kurenie. Mam pocit ze medzery sa pomaly zvacsuju, aktualne maju cca 3mm. Nikde v dome s tym nie je problem iba na tom jednom mieste. Je to v blizkosti krbu, takze mam podozrenie, ze je to nejako sposobene teplom. Podlaha je polozena v jednom kuse na dlzku cca 10m a pri stenach su dilatacne skary i ked na jednej strane je kuchynska linka. Zaroven by ma zaujimalo ci sa to da opravit aj inac ako rozoberanim podlahy. Dakujem.
Odpovedať
jasne ze to moze byt teplom, plus ak ti nato este prip. aj oprie slnko ... pozri kolko sa pri tejto podlahe doporucuje max sirka dlzka na kolkych miestach ? nepolamali ti ten click system pri montazi ?
Odpovedať
Maximalnu sirku/dlzku uz asi nezistim kedze netusim presny typ. Zrovna tam sa slnko neopiera lebo je to severna strana domu. Click system nevyzera byt zlomeny. Ak by sa podlaha vyduvala, tak by som to chapal ze sa nema kam roztahovat, ale co moze sposobit takuto skaru? V pripade nutnosti nie je problem to rozobrat, len by som sa chcel do buducna vyhnut aby sa to zopakovalo. Ja mam naozaj podozrenie na krb kedze je to akoby pre nim, lenze okolo krbu je akoby lavicka z kachlic, potom je na podlahe dlazba a teda vinyl zacina cca 1m od krbu a prvy rad tu sparu nema. Az druhy a potom asi dalsich 6 a potom nic.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?