Skúsenosti s kompozitom BAUTEKO

Zdravím, má tú niekto skúsenosti (pozitívne aj negatívne) alebo odporúčania na kompozitnú podlahu značky Bauteko? Má veľmi dobrú cenu, jeden predajca mi ju odporúča, že budem spokojná, zatazova trieda 23/33 typ spc ixpe 1220x180x6, mám doma aj vzorku, ale keďže nemám žiadne skúsenosti s kompozitom, tak mi je ta vzorka na dve veci. Vďaka za odpovede
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mirecka3:

Zdravím, má tú niekto skúsenosti (pozitívne aj ne…
@mirecka3 s tym Bauteko Vam neporadim Ale prave vcera sme boli v Leroy Merlin a zajednali sme takuto kompozitnu podlahu v prepocte za 19,60e/m2 skuste sa pozriet aj v PL ak mate tu moznost https://www.leroymerlin.pl/produkty/w...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@mirecka3 s tym Bauteko Vam neporadim Ale prave…
@mellie111 vyzerá pekne, ja ta vzorka co mam doma vyzerá pekne, aj som rozmýšľala, ze ju budem nejako testovať na záťaž, keďže mam dve malé deti. A investovať 50e do podlahy, keď mám malé deti nemám chuť. Ale teda ze skúsim. Celkovo do toho leroy merlinu sa oplatí ísť? Chceme ísť pozrieť aj obklady, dlažby, sanitu a takéto veci, Poľsko máme za rohom, takže sa spolieham, že ušetrím co to
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mirecka3:

@mellie111 vyzerá pekne, ja ta vzorka co mam doma…
@mirecka3 my sme boli par dni pred tym v Merkury, ale vzorky co sa nam pacili vyzerali dost labilne Tato podlaha z Leroy merlin bola poznatelne kvalitnejsia ked sme si vyberali a skusali jednotlive lamely, ktore tam maju hned v predajni v balikoch k dispozicii na vyskusanie A ak tam mate cestu obzriet viacero veci, odporucam si uz teraz cez internet zalozit u nich ucet a potom pri pokladni naskenujete vasu kartu a zbierate body na dalsiu zlavu na nakup Este taky dotaz teraz do 5.3. Maju zlavy na podlahy Tiez si dobre odfotte ceny jednotlivych veci a porovnajte si to so slovenskymi predajcami...teraz je dost silny zloty...a niektore veci ponprepocte na eura vychadzaju potom este drahsie v porovnani s cenou na slovensku To len taka rada na zaver
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@mirecka3 my sme boli par dni pred tym v Merkury,…
@mellie111 ďakujem za cenné rady, určite pomôžu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?