Škrabance na laminátovej podlahe

Dobrý deň, máme izbu, ktorá sa používala skôr na odkladanie veci a momentálne ju prerábame. Zistili sme však že podlaha, ktorá je lamynátová, je dosť doškriabana, aj väčšie aj menšie škrabance. Nechceme ju však meniť. Máte niekto skúsenosti s jej opravou? Aspoň aby to nebolo tak moc viditeľne. Mal by som zároveň druhú otázku, že na jednej časti je povlak ľaku. Viete čím by to mohlo ísť dole? Riedidlo nezabralo. Za nápady a rady ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin_gulika:

Dobrý deň, máme izbu, ktorá sa používala skôr na …
@martin_gulika ak ju nechcete menit, tak vám zostáva iba sa zmieriť s jej stavom.
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko je taka izba velka?? 20m2 ?? 20x10e za parketu plus cas pokladky ani by som neriesil. Hlavne co prerabate ?? Pockal by som na final prerabky a potom zhodnotil stav podlahy ci sa neponici viac ako je teraz
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, existujú sady na opravu škrabancov, ale aj tam je to limitované do určitého rozsahu. Ak ich je veľa, poriadne by ste sa narobili.. A efekt by nemusel byť ako zrejme chcete, že podlaha bude viditeľne bez škrabancov "ako nová". Ak to nie je veľký priestor, máte tri možnosti: 1) zmieriť sa s tým 2) skúsiť opravné sady na laminátové podlahy 3) vymeniť podlahu za novú
Odpovedať
4) nezmieriť sa s tým a nevymeniť 5) zmieriť a napriek tomu vymeniť 5) vymeniť za nie novú 6) kúpiť novú a nevymeniť ... nepoškriabe sa Možností viac..
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od brapene:

4) nezmieriť sa s tým a nevymeniť 5) zmieriť a na…
@brapene tak už keď aj extrémne prípady, potom: 7) vyliať betón - ten je náročné poškrabať
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin_gulika:

Dobrý deň, máme izbu, ktorá sa používala skôr na …
@martin_gulika je na to tmel no vyplní len ryhy či škrabance, bude vidieť opravu, mám ju tiež 20r , najviac poškodená je v kuchyni, až bude poškodená viac dám na ňu novú
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?