Poter a jeho vlhkosť

Profilova fotka
Ahojte, potrebujem poradiť. Máme drevodom, poter sa vylieval 7.9. Dnes hodnoty ukazujú 3,9 pri vlhkosti vzduchu 58%. Za 3 týždne sa musíme sťahovať. Kúrime infrakúrením len 6 dní, predtým bola hodnota 70% a 4,2. Stavebník povedal, že hodnota musí klesnúť pod 3 jednotky aby sa mohli klásť plávačky a osádzať interiérové dvere. Netrúfam si odhadnúť ako to číslo klesne za 3 týždne. Otázka znie...kládol niekto podlahy ked to číslo bolo nad 3 jednotky ? Stalo sa niečo ? Veľmi by mi pomohla skúsenosť niekoho čo prešiel podobným. Ďakujem.
Odpovedať
@didamt ahoj...ano kladlo..ale nemal som drevodom..ci sa nieco stalo?? nic... ale ked chces mat istotu pozicaj si na 5 dni priemyselny odparovac vody a mas to vybavene...prenajom tusim stoji 8eur na den, takze investicia 40 EURO a garantujem ti ze sa dostanes pod uroven 3 PS: len to musi byt velky priemyselny, nie tie male sracky...potrebujes taky co taha cca 50l vody denne...
Odpovedať
nám lepili drevenú podlahu a podlaha mala 3-3,5 ...predtým netreli poter niečím - neviem čo to bolo, aby sa mohla lepiť podlaha a to sme tam kúrili viac ako mesiac v dome (podlahové kúrenie)
Odpovedať
Profilova fotka
@pluvko neviem ci ten odvlhcovac az tak pomoze vytiahnut z vnutra betonu, pouzivali sme ho skor na omietky. Na dom kvoli pracovnym povinnostiam chodime popoludni. Vecer zavrieme okna, kuri sa na 22-23*. Okna zarosene nie su..takze predpokladam, ze to s tou vlhkostou v poteri nebude take zle? Alebo naopak to ide tak velmi pomaly,ze sa ani okna nerosia?
Odpovedať
@didamt no necham rozhodnutie na teba..prostroj taha vodu z priestoru takze urcite aj s poterov potiahne...tych 40euro asi bude stat zato to skusit kedze ta tlaci cas...spominas vlhkost domu 65-70% takze ma co tahat.... 😉 rozhodnutie necham na teba
Odpovedať
Profilova fotka
@pluvko uz som doviezla na dom.odvhlcovac
Odpovedať
@didamt drzim palce...daj vediet vysledok
Odpovedať
@didamt aj mňa zaujíma výsledok daj vedieť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?