Podlahový polystyrén 100S vyrobca DCD - je kvalitný?

Prosím Vás aká je kvalita polystyrénu DCD česky výrobca? Dostala som najlepsiu ponuku na podlahový hr. 8 cm_3,75 eur/m2. Alebo zvolit radšej Polyform o 250 eur drahsi?
Odpovedať
@anansie Polystyrén ako polystyrén. Ak je to lepšia cena, tak to ber.
Odpovedať
@chrobak7 Dakujem:-) ale citala som niekde ze sa s podlahovym Austrotherm zle robilo a ze isover je lepsi. Tak preto zistujem to dcd kedze som to tu nikde u nikoho nevidela.
Odpovedať
Profilova fotka
To celkom pravda nie je, že polystyrén ako polystyrén.
Odpovedať
@ferron preco?
Odpovedať
@anansie neviem akosa zle moze zle robit s podlahovym ked sa len polozi na zem na seba, a je u prdele ci je o 1 mm krivy alebo nie, to je asi uplne jedno. Co sa tyka kvality ano je rozdielna hustota, pevnost v tlaku, hmotnost jenajlahsie odmeratelna velicina kg na 1m3, pozri diskusie riesi sa to pri diskusiach na fasadu, v podlahe to az take akutne nebude. Kazdpodane vyrobcovia vacsinou dodrzuju aspon spodnu hranicu normy. Do podlahy by som sa nebal. @lubomir
Odpovedať
@sysell prave pri podlahe mam vacsi respekt kedze sa zaleje poterom a opravi sa o to tazsie ak niekde bude polystyrén nekvalitný. ale dakujem za nazor
Odpovedať
Ja som daval 100S - vyrobca DCD 2x 5cm kludne ho kup za dobru cenu kvalita je dobra aj sa dobre robilo.
Odpovedať
@lofinko Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@anansie aj ste nakoniec dali ten polys. DCD?
Odpovedať
Aj ja mam v podlahe 15cm dcd a vsetko je v pohode
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?