Krono Original Herringbone laminat do kuchyne?

Dobrý deň, Prosím vás mate niekto tuto podlahu, je to laminat ale píšu ze vodeodolný, viete mi niekto povedať ci je vhodný aj do chodby a kuchyne? A ak máte niekto foto. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, KronoOriginal Herringbone má technológiu MO.RE!, ktorá ponúka 48-hodinovú odolnosť voči striekajúcej vode. Podlaha je menej náchylná na napučanie a odolnejšia ako bežné lamináty, no 100% vodeodolnosť neposkytuje. Ak sa vám vyleje voda z pohára alebo zakopnete o vedro, a to sa rozleje, s podlahami využívajúcimi technológiu MO.RE! to stačí bez obáv utrieť a podlaha zostane nepoškodená.
Odpovedať
@solidway takže kuchynu a chodbu by to malo zvládnuť teda? A treba tie spoje pri pokladke aj lepiť? Nemáte prosím vás foto realizácie?
Odpovedať
@aklatanmal my máme arbiton amaron dub yankee vzor rybka kosť. Skúste pozrieť ten.
Odpovedať
@heluska008 ďakujem pozriem ale cenovo pozerám ze to už je drahšie ako ta krono ta je laminat 24,90 za m2
Odpovedať
@aklatanmal ja som veru iné nepozerala, hentá naša je vodeodolná a aj proti poškriabaniu, tak ju máme v celom dome, aj v predsieni. Držím palce pri výbere.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od heluska008:

@aklatanmal ja som veru iné nepozerala, hentá naš…
@heluska008 nemáte aj foto? trebalo používať aj lepidlo pri pokládke? kolko vyšiel m2? ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sunshine85:

@heluska008 nemáte aj foto? trebalo používať aj l…
@sunshine85 lepidlo kam?jednotlivé dieli sa nedajú klikať?,ak sa prilepí na podlahu nebude plávať
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od duzu:

@sunshine85 lepidlo kam?jednotlivé dieli sa nedaj…
@duzu Krono Original Herringbone laminát má zámkový spoj, teda je určená na klikanie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@sunshine85 lepidlo kam?jednotlivé dieli sa nedaj…
@duzu myslela som drážky pri spájaní podlahy. u niektorých predajcov som to čítala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sunshine85:

@duzu myslela som drážky pri spájaní podlahy. u n…
@sunshine85 mám staršiu plavajúcu laminát , neboli ešte na klik, tam sa lepily jednotlivé diely, boli k tomu prispôsobené, do drážky sa dalo lepidlo na to sa nasunul daľší a zatlačil pásmi napináky a naviac zvrchu zaťažiť, hrozná babračka, až sa poškodí viac dám na to novú, cm na výšku ma nezabije z dverí ide odpíliť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?