Kompozitná vodeodolná podlaha Arbiton Amaron Click

3. apr 2021130

Rozhodli sme sa pre tento typ podlahy ARBITON AMARON click 5mm/trieda 33. Chcel by som poprosiť či nemá niekto skúsenosti s takou podlahou. Mal som možnosť si túto podlahu v predajni aj pozrieŤ je to podobne vvinylu ale viac tvrdšie. je to vyhovujúca podlaha na podlahove kúrenie ako nám hovorili vlastnosti vinylu bez PVC . Ide nám hlavne o to či to nebude praskať pod nohami ako laminatová podlaha čo sme mali predtým v byte. Ak mi vie niekto poradiť budem mu vďačný.

• @marnet  laminatka vam praskala lebo bola zle polozena, asi nevhodna podlozka a nemala dilatacie. Toto hrozi pri kazdej podlahe ak nie je spravne polozena

• @marnet  DOBRY DEN PROSIM VAS DALIS TE NAKONIEC TU PODLAHU? NAKOLKO SA NAS NOU ROZHODUJEME A J MY TERAZ 🙂

• @zuzkatomkova  arbitom amaron dekor dub wiliamsburg.Je to vinylova podlaha na kompozitnej doske.

• Sponzor fóra
  • @marcel714  Vy ste prosím dávali tento typ a dekor podlahy do Vášho domu? My totiž práve tento dekor zvažujeme, nábytok budeme mať dub nebraska, vyzerá, že aj vy máte niečo podobné. Máte aj viac foto? Ako ste s podlahou spokojný?

• @lthlinka  Zatial je vsetko ok.Byvame len rok.Mame to vsade.Aj v predsieni a kupelniach.Dokonca som to pouzil aj ako obklad na vanu.

• @lthlinka  Ahoj, aj my hľadáme podlahu ku nebraske prírodnej od Eggeru. Čo ste prosím vybrali? Moc ďakujem 🙂

• @wawel  my máme dub nebraska kuchyňu a dali sme k nej takúto podlahu. Myslím že je to odtieň dub baikal

• @marcel714  vy ste dali tieto parkety aj ako zastenu za linku alebo tam mate nieco ine? dakujem

• @saskah7  nie,tam je zastena od egger-u

• @marcel714  Dakujem, podla mna paradne sedi s podlahou. 😉 Aky vzor je ta zastena prosim?

• @marnet  dal som si namahu prestudovat si kompozitne podlahy..pozeral som viacero testov co sa tyka oteruvzdornosti, vodeodolnosti, dokonca ju aj zapalili , s autom po nej presli v ohybe atd. Ak to co som videl je pravda tak tie kompozity su nezmar, ktore sa oplati kupit . Viac sa docitas na nemeckych strankach , pripadne yt .

• @saskah7  Dub halifax

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Laminátové ,vinylové a drevené podlahy od nemeckých výrobcov Classen a Kronoflooring , CPL interiérové dvere , profesionálne poradenstvo a servis .
    Naša firma sa zaoberá poradenstvom, predajom, montážou dverí a podláh.
    Fungujeme ako maloobchod, ale aj ako veľkoobchod.
    Laminátové a vinylové podlahy - ALSAFLOOR, KRONO ORIGINAL, EGGER, BALTERIO
    Interiérové dvere - DRE, HÖRMANN
    Drevené parkety
    Montáž parkiet a dverí

Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov