Kompozitná podlaha - odtieň

Zdravim, máte niekto skúsenosti s kompozitnou podlahou ? Hľadám niečo v odtieni duba čo najviac reálne dreveným parketam. Zatiaľ mám vybraný typ Arbiton dub georgetown ale zdá sa mi to trochu tmavé. Nejaké foto na inšpiráciu by potešili...keďže je to pomerne novinka tak som si všimol že je dosť málo na výber dekorov/odtieňov žiaľ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak hľadáte realistický dekor dubu v kompozitnom prevedení, odporúčame značku Parador a konkrétne dekor Dub Studioline prírodný. Ten je asi najbližšie z nášho portfólia k reálnemu dubu. Parador ho má pri kompozitoch v kolekciách Classic 2070 aj Hydron 600. Líšia sa vodeodolnosťou, Classic 2070 je plne vodeodolná, Hydron 600 čiastočne. Pripájame aj dve fotografie z pokládky podlahy v tomto dekore.
Odpovedať
@solidway ja hľadám ale s takou 4V drazkou
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 Parador Classic 2070 Dub Studioline prírodný má 4V drážku
Odpovedať
Profilova fotka
My mame vybrany dub velvet od eegger. 🙂
Odpovedať
@jozeff32 my máme arbiton amaron dub yankee vzor rybka kosť. A je to paráda.
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 znacka arbiton ponuka aktualne viac ako 60 dekorov . Pozrite si aj kolekciu Superiore a to konkretne dekor Gailarde . 1800mm dlha a XL siroka lamela , 3D autenticka struktura povrchu , trieda pouzitia 33 , 5,5mm hruba nosna spc doska a specialna povrchova uprava Titanium nanolayer pre zvysenu ochranu proti mikroskrabancom a k to u zmieneny dekor , ktory len obtiazne rozoznate na pohlad od prirodneho dreva .
Odpovedať
@parkett_mann zdravim, náhodou nejaké foto realizácie tejto podlahy nemáte ?
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 mamu ju aj na nasej predajni v ZC , vyzera takto
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 mozete si ju ale aj zvizualizovat priamo vo vasom priestore , kliknite na https://arbiton.floori.io/ , odfotte priestor a vyberte dekor Vizualizator zobrazi vasu miestnost s polozenou podlahou
Odpovedať
@parkett_mann len škoda že táto je zase drahšia pomaly 40€/M2 to je už dosť...
Odpovedať
@jozeff32 Fúha, no tak to je už dosť veru. Keď si zoberieš, koľko metrov potrebuješ na všetky podlahy, tak to spraví dosť veľký rozdiel, keď sa zoberie lacnejšia hoc aj o len pár eur.
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 ano mate pravdu , patri medzi premiove kolekcie , trieda 33 , jedinecna dlzka lamely az 1800mm , hrubka nosnej dosky 5,5mm a synchro 3D struktura povrchu ju robia na pohlad nerozoznatelnou od dreva . Zasa pre porovnanie s drevom je o polovicu lacnejsia . Velmi podobny dekor je aj v kolekcii Woodrick , kde su ceny v rozpati 31-33 eur .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@parkett_mann a čo hovoríte na kolekciu liberal? Je to o moc horšia kvalita alebo ? Podlahu chcem do celého domu čiže kuchyňa aj chodba tak či by to vydržala...
Odpovedať
Profilova fotka
@jozeff32 Liberal je kolekcie v triede pouzitia 32 , takze do bytovych priestorov kde postacuje trieda 31 , moze ist urcite bez problemov . Hrubka SPC dosky 4,5mm je rovnako pre bytove priestory nadstandard . Takze pokial v nej najdete vhodny odtien , urcite OK .
Odpovedať
@parkett_mann dekor som síce našiel v tejto kolekcii ale vôbec nezodpovedala fotografia na vašej stránke realu...farba bola pekná ale 4V drážky som na tom vôbec nenašiel kdežto na stránke mate vyobrazené tieto dekory liberal s výraznými 4V drazkami
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?