DUB HALIFAX- vyber podlahy k tomu

Prosim vas ma niekto dub halifax pracovnu dosku ? Potrebovala by som poradiť aky odtien mate podlahu prípadne foto aby som si to vedela predstaviť
Odpovedať
Profilova fotka
Aj podlaha moze byt halifaxova
Odpovedať
@wolodymyr a nebude to zle vypadať celé vtom odtieni?
Odpovedať
My mame halifax dosku aj police, v celom dome mame vynilovu podlahu dub sibirsky od rigid
Odpovedať
Profilova fotka
My davame akoby betonovy komppzit. Dvere su halifax s ciernou kuchyna bude halifax cierna. Pridavam fotky do albumu
Odpovedať
@martuska2 nádherné
Odpovedať
Profilova fotka
Mam halifax na skrinkach v kuchyni a podlahu uplne inu - remeselna podlaha taka prskana bledoseda. Ja by som to neladila uplne k tomu halifaxu.
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 tiez by som riesil nejaky kontrast, mozno sedu podlahu alebo bielu so sivou imitaciou mramoru.
Odpovedať
Profilova fotka
@rebecca363 asi tak nejako ako si napísala. Aby toho halifaxu nebolo až príliš veľa, lebo to tiež potom nevyzerá najlepšie
Odpovedať
vôbec by som sa nedržala toho halifaxu, je to úplne na tebe akú si dáš, čo sa ti páči, ale napríklad kamarátka tá má takú kuchyňu a podlahu sivú, ale to aj môže aj nemusí, záleží podľa vkusu 🙂
Odpovedať
@katkatii no ja som chcela šedú a manzel hnedu... Ale rozhodli sme sa pre odtien hnedý tak teraz musim niečo vymyslieť aby to nebolo úplne rovnaké...😏
Odpovedať
@martuska2 dobrý deň, prosím Vás čo to máte za podlahu? To je dlažba? Aká odtien?
Odpovedať
Profilova fotka
@kissiska kompozitna parador podlaha
Odpovedať
Článok sa načítava...
@20nikuska2 podla mna sa k halifaxovej pracovnej doske hodi hociaka farba podlahy, ved je to drevodekor a to sa lahko ladi.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?