Drevené podlahy Barlinek - vaše skúsenosti

Profilova fotka
Dobrý deň, mohli by ste prosím napísať Vaše skúsenosti a drevenými podlahami Barlinek? Ti, čo ich dlhšie používate. Ďakujem 😉
Odpovedať
mam ja aj sestra, bez problemu ak je spravne polozena inak moze samozrejm vrzgat ale pokladka bez problemov, dokonca aj ked som jednu izbu rozoberal a robil inak, lebo pokladaci nepochopili ... cenovka ale odpoveda kvalite, nieje to najlacnejsie, ale zas ani nejako predrazena “znackovka”
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan ďakujem, je nejaká zľava teraz na ňu teraz v Merkury, lenže je lakovaná a neviem,aká kvalita. Máš prosím lakovanu,alebo olejovánu?
Odpovedať
taketo nieco olej http://www.barlinek-parkety.sk/dreven... lak sa mne moc nepaci a smyka sa viac
Odpovedať
to aka je v merkury neviem ... (je to naozaj barlinek napr a nie nejaka kopia s podobnym nazvom ? 😄 videl som uz vselico ...tak pre istotu ale ak sa ti paci, preco nie
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan
Odpovedať
pockak, vidim tam laminat a potom drevenu listu barlinek aha uz chapem, to je doporucenie k nej
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan ďakujem za odpovede😉,ale asi skôr do nej nepôjdeme.
Odpovedať
Treba pozerat aj akostnu triedu. Kamarat podlahar mi vravel, ze aj znackove podlahy sa predavaju za draho aj lacno. Potom su aj rozdielne recenzie. Rozdiel je prave v akosti. Ako priklad uviedol prave Barlinek- nizsie akosti sa predavaju vraj napr. v MM. Inak je to vraj kvalitny vyrobca.
Odpovedať
@bigjamajko vzhladom na cenu je to mozne ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?