Ako teraz zohnať laminátovú podlahu?

Ako a kde zozeniem laminatovu.podlahu v tychto casoch ked je maloobchod zatvoreny.
Odpovedať
@evatothova 99% eshopov funguje
Odpovedať
@zita19 to ano ale idealne je.to.vidiet osobne ;) este pred objednavkou :)
Odpovedať
@evatothova tak alebo pockas alebo sa budes spoliehat na to co vidis na monitore. Viac moznosti nemas...
Odpovedať
@zita19 banka nepocka pri postupnom financovani :) a cakat.kolko? 3.4 5 mesiacov?
Odpovedať
@evatothova keby som toto vedela, tak dnes uz nepisem na Streche ale letim sukromnym lietadlom niekde dalekooo... Naslo by sa dost ludi co by dobre zallatili za taku infosku. A komunikovat s bankou ste uz skusali? O posune zdokladovanie vzhladom na situaciu...
Odpovedať
@evatothova a neexistuje nieco take ze si objednas vzorkovnik?
Odpovedať
Profilova fotka
Skus tu egger novu appku mozno maju aj vzory parkiet. Objednas cez Demos trade Mozno to bude cesta
Odpovedať
Nemáš moc na výber v tejto situácii. Ale eshopy fungujú, takže jedine tak. Ale myslím, že keby ste komunikovali s bankou, tak by nemali problém vyjsť v ústrety. Predsa len keď už je umožnený aj odklad splátok, tak aj na tomto by sa dalo.
Odpovedať
Profilova fotka
vzorky ma na eshope podla mna kazdy vyroca a co sa tyka dodavky, tak si myslim, ze eshopy funguju normalne, takze s tymto nie je teraz problem. ja som si napriklad pred par dnami objednaval veci z obi a dosli v pohode
Odpovedať
@evatothova mam nejaku podlahu v bazari ak chces 🙂 poslem kurierom
Odpovedať
@jankom7 Kedy si objednával z OBI, ak sa smiem opýtať? Ja som telefonoval do OBI minulý týždeň v piatok a informoval som sa na nákup a dodanie tovaru z OBI eshopu a bolo mi povedané, že doručujú tovar len do Košís a okolia. Táto odpoveď ma dosť zaskočila a celkom som ju nepochopil. Tak hovorím pani, že však ak to dajú kuriérovi do auta a ja si to zaplatím, tak je snáď jedno či sa to vezie do Košíc, alebo do Žarnovice nie? Odpoveď bola taká, že je to tak, ako mi povedala a ona s tým nič nespraví... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@janbelusky - neboj, aj OBI sa po tyzdni-dvoch ekonomickych suchot rozbehne, lebo inej cesty nebude. Napriklad hornbach uz oddnes zasa posiela e-objednavky aj maloodberatelom aj umoznuje po dohode onsite odber s zabezpecenou pokladnou, pricom minuly pondelok - islo objednat - dodacia doba 2-3 dni minula streda - islo objednat - dodacia doba 1-2 tyzdne minuly stvrtok - stop stav ktory trval az dodnes- dalsia streda asi prisli na to, ze zivit skladnikov a predavacov co nic nerobia a vlastne dodavky stojace na dvore nie je ekonomicky udrzatelna cesta. tych par velkoodberatelov ich nezachrani, lebo marzu robia na beznych ludoch co beru 2 cementy a k tomu vedro hnojiva :) a to nespominam dopravu za 30-40e. trebalo nam na stavbe 2 vrecka bieleho flexi lepidla, tak isli z popradu za 1.90e. kurier dovliekol az k dveram.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zavolajte hociakemu predajcovi v okolí( trebárs i do stavebnin ) 😉
Odpovedať
@evatothova výber si niekde tri druhy podlahy (aj v rôznych eshopoch) ale takú čo majú skladom zober z každej balík. Zober tu čo sa ti bude páčiť. Ostatne bud vráť alebo daj niekde...
Odpovedať
Profilova fotka
@radok Zavolat sa da, len pozriet nazivo v tychto casoch asi nie. Podla mna nie je ina moznost, len verit vzorkam co vidime na nete a tak, podla obrazku vyberat.
Odpovedať
@zita19 kazdemu je takato infoska ukradnuta myslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viem o čo ti ide, no pochybujem, že nájdeš teraz niekoho, kto ti otvorí obchod, aby si si pozrela podlahu naživo
Odpovedať
V Paradore sa dajú objednať vzorky, tipujem, že aj viac eshopov má túto možnosť.
Odpovedať
Uz sme to vyriesli cez jednu predajnu quikstep, stacilo vyniesť par vzoriek von mimo predajne a nariadenie sa neporusilo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?