Aká podlaha sa hodí do tohto interiéru?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Mám dilemu robíme rekonštrukciu domu a prosila by som poradiť aká podlaha by dá hodila do tohto interiéru velmi pekne ďakujem ak niekto bude mi profesionálne v tom pomôcť a taktiež steny ako riešiť
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@murika ten stromček bol pôvodný návrh ale teraz som už zmetena z toho lebo mi radil podlahar že mi to bude zmenšovať priestor
Odpovedať
@rebecca1805 mne osobne sa páči ten rustikálny a nie ten stromčekový. No samozrejme je to môj názor a daj si to tak, aby sa to tebe a tvojej rodine páčilo. Ty tam budeš najčastejšie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@murika ďakujem za názor vieš od začiatku som chcela stromček a teraz som úplne na pochybách lebo čo mi idu robiť parkety my ukázal že aj ten rustikal robia a aj ten sa mi zapáčil a teraz vážne neviem sa rozhodnúť 😢
Odpovedať
@rebecca1805 no tak to ti verim, rozhodnut sa je velmi tazke a este v takychto veciach, ked to je pomaly na cely zivot. Ale pozeram, ze niekolko dni uz ubehlo a som zvedava, pre ktory typ si sa teda rozhodla? Hm? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
uz si sa asi rozhodla tak by bolo super aby si nam dala vediet, ze ako vlastne. inak opsobne ak mozem, skor ten rustikal 🙂 tak som zvedava, ci som sa trafila
Odpovedať
Profilova fotka
@fulmia na 99%rustikal ale ešte v piatok mi to potvrdí Dizajner
Odpovedať
@rebecca1805 A tie polystyrénové kocky na plafóne ste dali teraz, po rekonštrukcií?
Odpovedať
Profilova fotka
@oli18 sory ale nerozumiem otázke aké polystyrénove kocky ?
Odpovedať
Profilova fotka
@rebecca1805
Odpovedať
Profilova fotka
@rebecca1805
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@parkett_mann dakujeeeem krásne ste to navrhli
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?