Zelená sieť namiesto živého plotu

Má niekto tu zelenú tieniacu sieť na pletive?akú máte skúsenosť sú aj také hrubšie ?chcela som to aby nás nebolo vidno od susedov a cesty,ale toto mi nepríde efektívne keďže aj tak cez to priesvita a v popise píšu že je to dacasne čo to slnko vytiehne? Prikláňam sa skôr k živému plotu ale v tej časti je pozemok taký užší tak by som ho zbytočne zúžila tak rozmýšľam nad týmto .
Odpovedať
ano, kazde je docasna, casom podlahne slnku a vetru. Niektora po dvoch rokoch, niektora vydrzi dlhsie. Siete sa vyrabaju v roznych hustotach, treba si vybrat tu najhustejsiu. A pozor na siet, ked mate "slabsi" plot, pri silnom vetre moze aj plot poskodit. Uz som tu videla poohybabe plotove stlpiky so sietou po nejakom vacsom vetre. Zivy plot moze byt aj celkom uzky, staci dobre vybrat. Ked date popinavky na drotenku pred plot, tak nezaberie voac ako 30 - 40 cm a ucel splni. Kym plot dorastie, tak ta siet moze posluzit. Aj ked by ten plot bol vas, nesla by som do popinaviek na plote, lebo tak ci tak raz dojde k tomu, ze ho bude treba od suseda upravit a to nie kazdy sused umozni, este sa moze stazovat, ze vase rastlina prerastaju az k nemu.
Odpovedať
To je pravda, ako nasi maju takeho suseda. Tiez si dali na plot obrast hrozno a museli ho dat dole lebo sused sa stazoval za kazdy milimeter co pretrcal k nemu, no to ze dostal hrozno zadarmo, tak to mu nevadilo
Odpovedať
Hm, sused má vyše 7 rokov a nebadať že by bol poškodený, vyblednutý od slnka, treba zobrať 98%, tie sú najhustejšie, čo viem.
Odpovedať
@branisk ok pozriem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?