WPC plotove dosky

Profilova fotka
Dobry den.Idem svojpomocne prerobit vstupnu branu a zhanam za dobru cenu wpc plotove dosky.Ak by ste mali skusenost budem rad ak mi poradite odkial ste kupovali.Dakujem velmi pekne 🙂
Odpovedať
@matelko78 skúšal si použiť Google?
Odpovedať
Profilova fotka
Co znamena pre teba dobra cena? Wpc su aj lacnejsie, aj drahsie. Len aj kvalita sa lisi, takze kedze ide o plot, tak by som v prvom rade na tu kvalitu a zivotnost prizeral.
Odpovedať
@matelko78 kupoval dom v poľsku castorana
Odpovedať
Profilova fotka
Chlapi ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď škoda že to Poľsko je ešte zavreté
Odpovedať
Profilova fotka
@matelko78 Hranice sice su, ale svokor ten napriklad kupoval na Slovensku a nemal s nimi problem ani po stranke kvality, ani ceny. Kupil dosky, dohodol sa aj s firmou aby mu ich prisli namontovat na terasu a vybavena vec. Ale v tomto pripade by tebe stacilo kupit aj len samotne dosky a vies si tu branu aj sam urobit 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 Na terasu je jedna vec, ale su vhodne take dosky aj na plot?
Odpovedať
Profilova fotka
@bohuslavs Jasne, ze su, ved ten material je trvacny, nenasiakavy, takze aj na plot to sedi, mozno akurat teda velkost dosiek by bolo treba tomu prisposobit, ale kvalitny drevoplast myslim, ze moze byt aj na terasu aj na plot 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 Dik za nazor, idem pozriet aj nejake fotky, ci mi nieco take vyhladavac vyhodi, nech vidim aj ako to vyzera. Ake prevedenia sa pri tom daju zvolit. Alebo ak ma niekto fotku plotu pripadne brany z wpc tak by mi foto pomohla, ba aj urobila radost 😄 😉
Odpovedať
@bohuslavs Asi si nepozeral iné témy, ja som pridávala fotku ako vyzerajú takéto plotové dosky na plote 🙂 Tak ju pridám ešte raz 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mumoo Nie, toto vidim prvykrat, dakujem 🙂 Zaujimave je to, aj v tomto odtieni. Neostavaju nejake flaky na plote po dazdi?
Odpovedať
@bohuslavs Nemáš začo. Nemajú aké fľaky ostať, pretože ten povrch je nenasiakavý, voda sa na tom nedrží, takže je to stále rovnaké a aj preto mi to vyhovuje, že netreba nejakú starostlivosť o to 😉
Odpovedať
Ahoj, tiež rozmýšľame o takomto riešení brány a plota. Ako dopadla reko strukcia? Kde ste kupovali dosky? Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@matelko78 polsko
Odpovedať
@matelko78
Odpovedať
@fernando nevidím tam plotové dosky
Odpovedať
@tominohorvath 34.98zl to sú tie. ja mám z plot z deska kompozytova
Odpovedať
@fernando ale je rozdiel plotové doska a terasova doska😁
Odpovedať
@tominohorvath áno to viem ja som napísal aké som kúpil ja
Odpovedať
@tominohorvath
Odpovedať
@lapla My máme timbermax dosky tú fotku čo som pridávala 🙂 Majú rôzne odtiene, takže je možnosť si vybrať, čo ti bude srdcu najbližšie, mne najviac táto slonovinová kosť tak učarovala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mumoo Vy ste si plot samy robili, ze ste kupili len tie dosky a ste si to namontovali alebo to vam niekto robil?
Odpovedať
@bohuslavs Nie nie, muž to robil celé sám, nepotreboval ani moju asistenciu, aj keď som mala snahu mu pomôcť, aj tak ma stále posielal preč, takže asi toľko, nebolo to ťažké podľa toho čo spomínal, on je veľmi šikovný takže pohodka 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?