Tatranský profil z termoborovice - povrchová úprava

Ahojte, prosim vas viete poradit aku povrchovu upravu mam pouzit na tatransky profil z termoborovice? Viem, ze toto drevo je uz same o sebe odolne, ale chcel by som na to dat este nieco (lak?) aby to bolo este odolnejsie. Zatial vsetci poradili nechat tak na pospas pocasiu a po 2 rokoch prejst Teakovym olejom. Toto ale nie je cesta, ktorou chcem ist. Dik!
Odpovedať
@ferguson956 U mňa používali toto: https://fasady-terasy-thermowood.sk/n... Lak isto nedávaj, po čase sa začne lúpať a budeš musieť brúsiť.
Odpovedať
@milanpl Dobry tip. Dakujem 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Kukni aj album lucik17, majú termoborovicu natretú náterom Pullex bodenol a vyzerá to úžasne. Tiež to aktuálne doma riešime, potom pridaj fotky ako si sa rozhodol
Odpovedať
Vacsina ludi aj stranok odporuca pouzitie niecoho na sposob oleja. Len olej treba obnovovat a to sa mi velmi nechce. Chcel som tam dat nieco co tam bude raz a "navzdy". Navyse byvame pri ceste, tak neviem ci sa to rychlo neznici... Na jednej stranke som nasiel, ze pouzili luzuru (a jeden sused zhodou okolnosti tiez). Je to blbost? @katka8 vdaka za tip - nemas link na album? Nechce mi to najst...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?