Stavba plotu z debniacich tvarnic od ulice svojpomocne. Ohlasovacia povinnosť a prílohy.

30. júl 201840

Dobrý deň. Chceme stavať plot od ulice svojpomocne. vybrali sme preblock od premacu ktorý doplníme pozváranou bránou a bráničkou s výplňou drevenou latovou. Len netuším ako majú vyzerať a v akom rozsahu a mierke majú byť tie výkresy pôdorysu, pohľadu a situácie.
A mám ešte otázku. Ak staviame plot na presne tom istom mieste kde už jeden plot bol je potrebné vôbec ohlásenie hoci trasa plotu sa nemení ? Síce ten starý bol z iného materiálu teda s betónovým múrikom a zvyšok železný.

 • @bloody_mary  k ohláseniu stavebných úprav oplotenia postačí situácia, technický náčrt - pohľad, v ktorom budú dôležité kóty.. a krátky technický opis

 • TO ale nieje uprava ale nový plot s novým základom akurát že bude tam kde bol pôvodný. Ja som chcela vedieť práve ako to má vyzerať ak by mal niekto foto a hlavne v akej mierke.

 • @bloody_mary  situácia môže byť v mierke 1:500 a podrobnejší nákres oplotenia v M 1:100, prípadne doložiť prospekt premacu

 • Nedarí sa mi nájsť nejakú mapu katastra ktorá by sa dala stiahnut do dwg

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Záhrada.sk
  Bratislava
  Web o záhrade
  Sme odborný tím kreatívnych ľudí zaoberajúcimi sa komplexnými službami v oblasti záhradnej architektúry a krajinného inžinierstva.
  NZ,NR,LV, BA,TT
  Ponukam kompletnu realizaciu priemyselnych podlah,leštený beton, liatie zakladovych platní resp. vsetkych betonarskych prac.
  Články od našich partnerov
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov