Skúsenosti s Priority Partners s.r.o. Poprad

Informácia pre ľudí čo by chceli použiť firmu Priority Partners a jej hlavného konateľa Pavol Repka. S danou firmou máme asi najhoršie možné skúsenosti po predložení cenovej ponuky ktorú sme im odsúhlasili sa pustili do prác, neskôr sme zistili že nemajú zamestnancov iba jedného ktorý bol u nás asi tak 10 dní dokopy. Miesto sľubovaného jedného mesiaca pracovali u nás bezmála 4 mesiace a to ani nebola robota ukončená rozpočet bol prekročený dvojnásobne, práce boli neodborné musíme vynaložiť ďalšie peniaze na opravu. Počas celých 4 mesiacov k nám chodili v podstate dvaja ľudia jeden na fúrikovanie a jeden na riadenie ale mali sme skôr pocit že v živote neriadil taký veľký projekt. Niektoré škody už dokonca nie je možné ani opraviť. Vyhýbajte sa danej firme veľkým oblúkom.
Odpovedať
Sa ti čudujem, že si ich nevyhodil po týždni. Teraz môžeš už len nariekať.
Odpovedať
Milos35 mám na vás otázku. Ako môžete napísať že nás mal vyhodiť po týždňi keď sme mali na stavbe v priemere 10 ľudí denne a 3 stroje denne pracovali na stavbe( traktor bager, Unc, osievacka na zeminu, 5t valec na vyrovnanie zeminy) A to nevravnime o ďalšej technike. A teraz pán - Domáci - nenapíšem vaše meno keďže aj tento príspevok bude ukázaný na súde !! Cenova Ponuka bola na cca 30....€ a max 70metrov plotu, 100m2 zámkovej dlažby Rybník a Zemne úpravy okolo celého pozemku. Teraz nech pán domáci povie čo všetko si ešte vymyslel a o koľko m2 a bm sa všetko navýšilo. Len v betónovom plot je viac ako 100m3 betónu. Zámková dlažba je 300m2. A na pozemok sa doviezli niekoľko 100viek tón kameniva aby sme vyrovnali terén. Robilo sa zatepľovanie betónového pokutu a aj cokel na dome. Pri stavbe záhrady sme robili aj susedné pozemky keďže to DOMÁCI. Nariadil aby nemal zo susedmi nejaký problém. ( teraz tvrdí že on nič nepovedal) Nebudeme sa tu baviť o vode a elektrike ktorá je v zemi a je tam urobená príprava na Zahradny dom a Altanok. A teraz dátum: začali sme pred veľkou nocov a skončili v septembri keď Majtel povedal že nemá peniaze. Mame stavební denník a aj knihy jázd a knihy strojov. Na stavbe boli dni keď bolo pri prácach aj viac ako 20ludi. Spolu sa na stavbe vystriedalo zo všetkých subdodávateľov v 80ludi ktorý tam pracovali. A ani jeden nemá na majtela dobre slovo. Stavbu riadil stavebný majster- ktorý po skončení projektu sa vyjadril že už nechce domáceho ani vidieť - pretože sa nerozumie do ničoho zo stavby a stále vymýšľal a mudroval. Zhrniem to - pán nám zaplatil 45€ a na zvyšok vraj už nemá peniaze. My ako firma sme sa chceli dohodnúť z majtelom o tom že dokončíme Prace a ponúkneme mu moznost splátkového kalendára. Ale Majtel je človek ktorý úmyselne nechce zaplatiť. Žiada od nás zľavy z diela na ktorých sa smeje veľa ľudí - zľava 5000€ za fotku na instagrame ktorú sme si dali keď sme robili jeho zahradu 🙂) Ďalšia zľava niekoľko tisíc€ za to že sme neurobili nejaké Prace 😂😂 ale stačí si pozrieť fotky a všetci vidia že to je hotové 😖. A ak by sme mali 2 zamestnancov tak by sme tam ešte boli tento rok a neurobili by sme projekty na niekoľko sto tis€. Pozdravujeme domáceho a ak má problém nech sa zastaví na firme- adresu máte a aj moje Sukromne číslo. Fa Vám bola poslaná ešte minuly rok.
Odpovedať
Pozrite si instagram prioritypartners a na fotke kde je názov Hozelec vidíte 2 zamestancov čo tam robia. Pán domáci už sa konečne postavte k tomu tak ako sa na pravého chlapa patrí !!!
Odpovedať
Toto je instagram a tam máte ďalšie foto
Odpovedať
@popradp reagoval som na príspevok zadávatela témy. Čo už je medzi vami to ani medzi riadkami nik nevyčíta...
Odpovedať
@milos35 pán domáci nezaplatil tak sa nedokončilo. A nabudúce si treba zistiť o firme a človeku čo píše viac a nie hneď písať o tom že niekoho treba vyhodiť. A čudujem sa že reagujete na niečo o čom nič neviete.
Odpovedať
Oj ano par krat tam bolo viac ludi mozno tak dokopy 2 tyzdne ale nie tvoji ludia. Ja cenovu ponuku mam a zavadzat ako to robis ty nie je moc pekne. Ano robili sa veci navyse preto sme skoncili na 45 000 eur. Povedat ze sa nacenil plot 70m je pekne klamstvo ked cenova ponuka je na 200 m.. 😄😄 dalej sa mi neoplati ani citat. Ked niekto naceni veci za 33 000 eur plus veci co boli navyse (preto 45 000) eur... a potom donesie faktury na pomaly 90 000 eur tak je to troska drzost. Pan repka nepozna zakony a mysli si ze vsetko co spravili je v poriadku bohuzial nie... btw. som zvedavy co na to povedia danovaci ze vystavujes cenove ponuky s kratenim DPH 😄 Ak by predsa niekto mal zaujem o vysledky vasej prace nech sa paci ozvite sa mi na uhrin.u@gmail.com a kludne sa mozete prist pozriet, ja nemam co skryvat. Ja som sa tu neprisiel vyplakavat ani diskutovat s tebou len som chcel ludi upozornit aby sa vyhybali spolupraci s takym amaterom, ak niekto predsa len chce robit s tebou nech sa paci ako som spominal som ochotny hocikomu ukazat ako skoncili tvoje prace u mna.
Odpovedať
@popradp je zakázané na niečo reagovať? To kde sme. Ak zadávatel témy písal pravdu, tak si stojim za tým, ze by som firmu vyhodil po veľmi krátkom čase. Je to reakcia na napísané... a čo máte vy medzi sebou, to už je vaša spoločná kapusta...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?