Plot bez brany (otvorene parkovanie)

Zdravím. Plánujeme pred domom robit plot z DT ale rozmyslame ze nedame pred garazou branu ale nechame tam volne parkovanie. Chcem Vas poprosit o nejake inspiracie, napady, ako to mate urobene vy. Dakujem.
Odpovedať
Sice nemame, ale zvazovali sme tuto moznost. Ni u nas na ulici maju 2 domy taketo parkovanie a ine nerobia, len sa rozculuju, ze sa im tam kazdy toci, hlavne kurieru na dodavkach, ze im tam deti behaju a psy ocuravaju...takze by som este popremyslala
Odpovedať
Ja to tak mam, akurat ze byvam v slepej ulici s par domami kde takmer nikto nechodi, takze je to OK. Ale byt pri hlavnej ci viac frekventovanej ceste, asi by som tam dal branu.
Odpovedať
Tiez to tak mame- byvame v ulici a jazdi tu dost aut,ale problem s otacanim nemame..pred domom sme si dali urobit pristresok..vidim v tom.len vyhody...
Odpovedať
Nejaké foto vašich plotov bez brány, inšpirácie. Ďakujeme.
Odpovedať
...tu aktualne foto z Bavorska. ...ja to buden riesiť určite podobne ako tu na foto
Odpovedať
@radusko01 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My máme parkovanie pred garážou (miesto pre 2 autá, na foto nevidno, použila som fotku z 2013 roku, keď v Bratislave napadlo dosť snehu), máme bez oplotenia, plot len s bránkou. Bývame v slepej ulici, takže problém so zneužívaním pre otáčanie cudzích áut nemáme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzcek1988 kazdy pes z ulice tam hodi 💩a bohuzial 99 percent majitelov psa sa robi ze nic sa nedeje. Kamarat to tak ma
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzcek1988 Kamarat to tak ma a na💩od psov ... Kvety stromceky kvalite zavlazene ocikane.....
Odpovedať
Profilova fotka
@filip_pistovic u nás na ulici si susedia psov venčiť inde, inak by si našli ich poklady presunuté k ich vchodom 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?