Plne murovaný plot alebo s výplňou?

Zdravim, ideme si robiť murovaný plot, ale bude umiestnený 80 cm od steny domu. Dozor nám radí, či si nechceme dať murovaný plot s výplňou, aby sa netvoril mach na fasade domu, ale mne sa viac páči celý murovaný plot. Nemáte skúsenosť?
Odpovedať
Profilova fotka
@may_kav predpokladam ze plot bude zo severnej strany, bez okien do obytnych miestnosti.. daj si plny plot
Odpovedať
Profilova fotka
Tak isto by som šiel do plného. Nemáš nejakú foto?
Odpovedať
Profilova fotka
@may_kav dozor Vám radí veľmi múdro.....stavať stenu vedľa steny bude znamenať len vlhko a mach....
Odpovedať
@may_kav z toho titulu, aby tam nebolo moc vlhko by som zvolil plot s vyplnou, takze dozor vam radi dobre. Aj ked je jasne, ze plny plot je krajsi, to kvitujem.
Odpovedať
Ak ma byt plot blizko domu, nevolila by som plny. Aj tak tam asi nebudete mat nic a je pravda, ze sa tam bude ta vlhkost proste drzat a odnesie si to ako fasada tak aj samotny plot
Odpovedať
Ďakujem Vám všetkým za názory. Zvolili sme s výplňou a ak nám to nebude vyhovovať (plot pri terase) tak potom len tam vymeníme výplň za plný a popri dom radšej nech to preťahuje 🙂
Odpovedať
@pajkus ešte nemáme postavený plot, zatiaľ len základy
Odpovedať
Profilova fotka
@may_kav ako čítam, tak už ste rozhodnutý 😎 A výplň akú budete dávať? Už máte nejakú vybratú?
Odpovedať
Profilova fotka
@may_kav tzo je celkom fajn volba. no a vypln mate vybratu aku, tak si vies tiez spravit ako keby nepriehladny plot, ak budu lameny nasekane na sebe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?