Brana a plotove vyplne

Zdravim. Riesime posuvnu branu, malu branku a plotove vyplne. Dostali sme ponuku na vsetko toto v prevedeni ocelovej zinkovanej konstrukcii vo farbe. S vyplnenim tymi dielmi ktore sa pouzivaju na garazove brany (v prevedeni akejkolvek lamelacie teda v palete ako su garazove brany). Vznikne vlastne nepriehladna vypln. Poculi pripadne videli ste taku branu? Nejake skusenosti? Tvrdia nam ze je to lahko vymenitelne v pripade poskodenia. Pripajam aj pozicane foto ale je v zlej kvalite. Troska ma odradza ta biela farba na vnutornej strane. Ale mozno by sa to dalo riesit obojstrannou laminaciou. Bojim sa aj toho ako sa ta folia bude casom spravat. Ci sa to neosupe. Videli ste nieco take? Pripadne poradte podla akeho kluca hladat na nete. Vdaka....
Odpovedať
@bovary Na vonkajšej bráne som to nevidel, ale ak tá výplň vyhovuje na garážovej bráne, tak prečo by nevydržala aj na vonkajšej... =-) Mne na garáži na to praží slnko každý deň (ak svieti) a laminát drží. Aj na to občas naprší.
Odpovedať
@chrobak7 moj muz ma strasi mal video jednej garazovej brany skoro celej olupanej. Tiez myslim ze by to malo nieco vydrzat. Ked je to na tisicoch garazach. A ta cena by bola bezkonkurencna...
Odpovedať
@bovary Nič nie je večné. Drevo zvetrá, železo začne hrdzavieť, hádam ešte hliniková výplň je najodolnejšia.
Odpovedať
Profilova fotka
Tento typ obkladu resp sekčnej lamely sa dá použiť aj na ekteriér so zárukou 25 rokov na farebnú stalosť no je potrebné zvoliť renomovaného dodávatela. My osobne to používame no len na obklady kde je prekrytie a neprší na to nostop. Predsa je len rozdiel ked občas na to zaprší a ked je to vystavene daždu celoročne. Na margo vymenitelnosti. Čo by sa na výplni malo poškodiť a ak náhodou aj tak 80% výplní je vymenitelných.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@dobryplot Máte niekde fotky takej realizácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Samozrejeme ale admin vymaza link. Takže posielam v správe
Odpovedať
mozem Vas vsetkych ubezpecit,ze laminat z garazovej brany , mam krasne opluskany.dovod je ,ze nanho prazi cele dni slnko,.je to horman a mam ju 9rokov.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@beckham23 tiež mame Hormann, biely laminát a brána roky ako nová. Juho západná orientácia.
Odpovedať
Tak to vam silno gratulujem :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@dobryplot Pozdravujem, mohli by ste aj mne zaslat foto realizacii?
Odpovedať
Podla mna to vyzera hrozne, neni nad jeden material, overený, ľudia strašne kombinujú či materiály aj farby. Ja som zohnal hliníkový plot a bránu v cene ocele. Prvotriedna robota a do mesiaca to mali hotové.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?