Betónový plot 2022

Ahojte, začíname riešiť exteriér bungalovu a to konkrétne plot. Chceme dať trojstranne betónový plot 2m a predzahradku 1.75m. Vyberáme si dodávateľa vrátane montáže a je toho na trhu veľmi veľa. Prosím poraďte skúsenosti s dodávateľom a približnú cenu za bm vrátane montáže koľko ste platili. Chceli by sme vzor bridlicu. Trojstranne jednostranný plot a predzahradka obojstranný. Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
@dejv59 čo je to trojstranne jednostranný plot ?
Odpovedať
@dominik_galaba Ze po lavej,pravej a zadnej strany pozemku bude plot iba z jednej strany vzor bridlica a napr.od susedov bude beton.A pred domom bude plot z oboch stran vzor bridlica.
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez prvy krat to počujem, ale to je jedno, či je z oboch strán dizajn alebo len na jednej, cena by mala byť orientačne rovnaká, to nehrá rolu, kto si za to účtuje, je nenažratý 😄
Odpovedať
vacsina dodavatelov takychto plotov ma na stranke cenu za bm s montazou takze sa da pekne vypocitat, treba podla lokality kvoli doprave, ta byva plus minus podla bm cca 100-200e inak to vychadza tak ako maju napisane
Odpovedať
Tak u nas okolo 60eurza bezny meter aj s dovozom aj s pracou.Teraz sice isli ceny hore ale tak snad do 100vky.Aj my sa chystame okolo 80m okolo celeho pozemku.
Odpovedať
@kuracinarez presne ako vravíte. Ide o to, že bude to zhruba 100m takže každé euro dole za bm spraví svoje.
Odpovedať
Profilova fotka
@dejv59 mám kontakt na partu čo to robí za 45€/bm nakomplet.
Odpovedať
cca ratajte okolo 60 nakomplet bm ...
Odpovedať
pri akej vyske plota sa to pocita?
Odpovedať
@dominik_galaba vsetci si za to účtujú.
Odpovedať
@dominik_galaba plot+práca?
Odpovedať
Profilova fotka
@dejv59 výška 2m komplet na kľúč 45€/bm. Tak mi nacenil dnes keď bol u mňa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dostal som takuto brožúru, názov firmy nebudem uverejňovať. Ja som Nitra do 10km takže v NR by to bolo rovnako asi - 45€/bm tie prvé 4 varianty sú za túto cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@kuracinarez podobne sme to dali my,vybrali sme si firmu BAM Stupava,aj ked nám to dovoz predraží,farba hnedá bridlica...zatiaľ čakáme na dodanie
Odpovedať
@dominik_galaba pošlite mi prosím názov firmy do pm. A tých 45 je za obojstranný dizajn? Aj ja som NR. Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
@dejv59 obojstranný dizajn nerobia, mňa to ani nejako netrápilo, do vonka dám dizajn, a do vnútra hladké - aj tak všetko budem obohnávať vavrínovcom 🙂
Odpovedať
@dominik_galaba poprosím kontakt 🙏
Odpovedať
Dala som si vypracovat nezaveznu ponuku zo stranky Harshop a cena vysla na 80m dlzky a 2m vysky na sumu 3500eur,z toho 750eur bola cena za dopravu.A cenu prace maju 19eur za bm.
Odpovedať
naklepsie je hladat co najblizsie v okoli, kedze uz len samotna doprava nie je najlacnejsia. no samotny plot ako som tak pozeral sa pohybuje v priblizne rovnakych cenach
Odpovedať
@dominik_galaba môžem poprosiť kontakt na firmu. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@emilia25 tak si zavolaj do Harshopu a povedia ti 65€ bm 😉 @majulienka86 @laumi pošlem správu.
Odpovedať
@tamrar suhlasim, treba si to prepocitat. lebo mozno sa da kupit lacnejsie, ale niekde dalej a co sa usetri na metroch, tak sa priplati za dopravu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dali sme si robiť plot od Titany.sk a neodporúčam, už mesiac stojí nedokončený, je tam niekoľko prasknutych platní a majiteľ nedvíha telefón a nereaguje na sms.
Odpovedať
@dominik_galaba Dobrý deň, neviem, aké ceny sú teraz, ale ak môžem, poprosím tiež kontakt na firmu, čo robila plot 2 m výšku za 45 €/m nakomplet. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@viera321 hore je fotka brozury, naposledy mi povedal okolo 50-55€/bm - argumentoval tym ze isla cena hore za zelezo a PHM.... co je pravda.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominik_galaba dobrý deň..poprosím kontakt, ďakujem
Odpovedať
Ahojte. Nemá náhodou niekto kontakt na overenú firmu pre dodanie a montáž betónového plotu z okolia SNV? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?