Betónový panelový plot - cena za prácu

Dobrý deň, prosím vás, vie mi niekto povedať, koľko asi vyjde cena za prácu, keď si chcem dať postaviť cca 80 m panelového plota pri výške 2 m? Nikde sa neviem k tomu dopátrať. Ďakujem
Odpovedať
@satirika cca 16-20€/bm. Záleží od plota. Tie lacnejšie sú ľahšie. Tie kvalitnejšie /drahšie sú oveľa ťažšie. Napr. Lukabeton.....nemá priebezny stĺp, tak treba 2stlpy veľa seba =väčšia diera,váha viac roboty. Tiež majú hrubšie platne. Toto nie je reklama. Je to konštatovanie nakoľko som robil aj s plotom od Lukabeton aj s plotom vyrobeným na družstve v okrese DS. A kvalita je neporovnateľná. Má aj Luka svoje odchýlky....no 1mm a 3-4mm je (škaredé slovo) rozdiel. O povrchu-bublinkach nebudem rozprávať. Samozrejme že pri 80bm je voľba jasná.....lacnejší plot. Len si dávajte pozor aby jamy kopali, nie vŕtali!
Odpovedať
@tominohorvath Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Vypočítali mi 20 € za meter. Budú kopať. Toto sú pre mňa rady nad zlato, lebo sa v tom nevyznám a v cenách už vôbec nie, lebo sú iné ako pred 10 rokmi. Ďakujem ešte raz 🙂 .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?