Sadrokartón protipožiarný impregnovaný

Je možné použiť sadrokartón RFI do celého domu na strop? Aké sú nevýhody?
Odpovedať
Ak to nebude v kúpeľni, tak tam nevidím problém
Odpovedať
@matto_wednesday cena
Odpovedať
@matto_wednesday nema to ziadne nevyhody
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mcsmekac 300€ + tmel + pásky + práca. Pre niekoho to môže byť kľudne aj 1000€ dokopy ak si to nevie urobiť sám
Odpovedať
@peter977 tmel, pasky aj praca su predsa rovnake, ci sa jedna o normalny alebo protipoziarny sadrokarton.
Odpovedať
@koenzim to je pravda ale treba to do rátať do komplet ceny
Odpovedať
Ja davam protipoziarny impregnovany len do garaze spojenej s domom a nad krb. Do kupelky a technickej impregnovany a vsade inde obyvajny rigibs 4pro.
Odpovedať
zbytočne vyhodené peniaze... stačí len okolo komína/nad krb. do kúpelní zelený.. ale ak sú peniaze a nevieš čo s nimi :) :) :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Mozem otazku? Cely barak mam vytmeleny Variom od Rigipsu, uz mi chyba iba strop v kupelni. Pouzit tmel urceny do vlhkeho prostredia napr Knauf Uniflott impregnovany?, SDK bude samozrejme impregnovany-protipoziarny..... od rigipsu som nenasiel alternativu, alebo dam rovnako Vario ako je zbytok domu pretmeleny...poradte majstri, vdaka
Odpovedať
@cukrik25 staci klasicky tmel aj do kupelne, takze vytmelit tak isto ako zvysok domu
Odpovedať
@cukrik25 vario H (hydro) od rigipsu ale podľa mňa zbytočnosť do kúpeľne
Odpovedať
Článok sa načítava...
k tomu protipoziarnemu, je tazsi a pevnejsi... v tom by som videl vyhodu... (teda okrem toho ako sa s nim pracuje 😄 )
Odpovedať
@kubov diky, ten som nejako prehliadol....kam je hydro urceny? ked do kupelne podla teba zbytocne
Odpovedať
@cukrik25 bazény a podobne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?