Sadrokartón protipožiarný impregnovaný

10. jan 2021150

Je možné použiť sadrokartón RFI do celého domu na strop? Aké sú nevýhody?

• Ak to nebude v kúpeľni, tak tam nevidím problém

• @matto_wednesday  nema to ziadne nevyhody

• Sponzor fóra
  • @matto_wednesday  do kupelne das protivlhkostny a protipoziarny zaroven....ja idem dat protipozirny vsade vide to na cca 100m2 viac asi o max 300 eur

• @mcsmekac  300€ + tmel + pásky + práca. Pre niekoho to môže byť kľudne aj 1000€ dokopy ak si to nevie urobiť sám

• @peter977  tmel, pasky aj praca su predsa rovnake, ci sa jedna o normalny alebo protipoziarny sadrokarton.

• @koenzim  to je pravda ale treba to do rátať do komplet ceny

• Ja davam protipoziarny impregnovany len do garaze spojenej s domom a nad krb.
    Do kupelky a technickej impregnovany a vsade inde obyvajny rigibs 4pro.

• zbytočne vyhodené peniaze... stačí len okolo komína/nad krb. do kúpelní zelený.. ale ak sú peniaze a nevieš čo s nimi 🙂 🙂 🙂

• Mozem otazku? Cely barak mam vytmeleny Variom od Rigipsu, uz mi chyba iba strop v kupelni. Pouzit tmel urceny do vlhkeho prostredia napr Knauf Uniflott impregnovany?, SDK bude samozrejme impregnovany-protipoziarny..... od rigipsu som nenasiel alternativu, alebo dam rovnako Vario ako je zbytok domu pretmeleny...poradte majstri, vdaka

• @cukrik25  staci klasicky tmel aj do kupelne, takze vytmelit tak isto ako zvysok domu

• @cukrik25  vario H (hydro) od rigipsu ale podľa mňa zbytočnosť do kúpeľne

• k tomu protipoziarnemu, je tazsi a pevnejsi... v tom by som videl vyhodu... (teda okrem toho ako sa s nim pracuje 😃 )

• @kubov  diky, ten som nejako prehliadol....kam je hydro urceny? ked do kupelne podla teba zbytocne

• @cukrik25  bazény a podobne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov