Aká je cena materiálu a práce na m2 sadrokartónu?

29. apr 2021360
  • @rkorba  pisal si, ze material na 200m2 ta vysiel 1300€. Aku znacku si pouzil? Daval si vsetko systemove? A daval si aj protipoziarny SDK?

• @androo  
    rigips
    Do kupelne som dal impregnovany a do garaze a nad krb protipoziarny cca 45m2.
    Vsade krizova konstrukcia.

• @rkorba  dakujem za odpoved

• Sponzor fóra
  • tak ako napisal rkorba este davnejsie, 150m2 vlatnymi rukami od konstrukcie, osadenie sdk, paskovanie, sadrovanie, brusenie..mesiac...cca...aj mne to tak trvalo, len ja som striedal aj roboty lebo vkue robit s sdk sa mi nechcelo a po nociach sa mi uz o nom aj snivalo, tak som obcas robil aj inu robotu pomedzi to. Ale urcite trochu zrucnejsi clovek po nastudovani ako sa veci maju robit, zvladne to aj sam. Ja som si napr. kazdy spoj poistoval straightflex paskou, sice draha zalezitost ale dobry pocit, ze spoje praskat nebudu.

• Keď potrebujem po obvode miestnosti nižší strop na schovanie rozvodu rekuperácie, na zvyšnú plochu minimálne znížený - je to podobné ako keď si dávajú konštrukciu na ambient osvetlenie po obvode miestnosti. Ako je toto náročné spraviť sám, nejaké návody na to sú?

• @fugas20   to je cena aj s robotou a materiálom ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém