Zapojenie elektriny 2i byt Bratislava - cena

Zdravim, zaujimala by ma priblizna cena za zapojenie novych rozvodov pri prerabke 2i bytu. Cena bez natahania kablov a bez materialu. V izbach a kuchyni po cca 5ks zasuviek a 1ks luster V kuchyni este el. rura, pracka a umyvacka Kupelna a WC v oboch po 1ks ventilator + 1ks svetlo a 1ks zasuvka Chodba bodovky pod SDK Plus rozvodna skrina, alebo co k tomu treba. Ziadne datove kable, ziadne smart veci (+ ma este zaujima kolko by bola revizna sprava k tomu) Vdaka
Odpovedať
chceš vedieť cenu za zapojenie elektriny bez naťahania káblov... Prečítaj si to po sebe, alebo to mám chápať, že chceš na WI-FI??? 😄 😄 😄
Odpovedať
@insed naco je tvoj komentar dobry? Radsej sa prosim ta zamysli nad tym.
Odpovedať
@matej_chrenko chcel som ti poradiť, ale čo znamená zapojenie nových rozvodov bez naťahania káblov? Ak chceš niečo zapojiť, tak káble treba natiahnúť. Alebo chceš len urobiť otvory na krabice a vydrážkovať? Takže sa ty zamysli nad tvojou požiadavkou... Máš to tu zavedené celý deň a žiadna odpoveď.
Odpovedať
@insed z tvojej odpovede srsala skor ironia, nez pokus o radu. Skusim to teda viac vysvetlit: "zaujimala by ma priblizna cena za zapojenie novych rozvodov pri prerabke 2i bytu. Cena bez natahania kablov a bez materialu." - panelak je uz postaveny - material nakupeny - drazky su uz vyfrezovane - krabice su vyvrtane - kable su natahane a zasadrovane Treba to zapojit - cena? Dakujem
Odpovedať
@matej_chrenko ono dosť silno záleží aj od prípravy napr. ten SDK strop. Bodový sa musia pripojiť na CYKY-J 3x1,5 atď. Aký je tam prístup? Koľko okruhov bude? Je 1 fazovy prívod, alebo 3. Mate nakúpeny materiál tak aby vyhovoval normám? Vypínač, chrániče, správne ističe? Ak je všetko dokonale pripravené tak jedno svetlo (vypínač + luster 20 euro), zásuvka (ak je správne nakablovany okruh od prvej po poslednú zapojené v sérii tak 10 eur za každú cca), rozvádzač 200 euro, príprava sprievodnej technickej dokumentácie cca 200 euro kde je samozrejme aj kusova skúška a vyhlásenie o zhode rozvadzaca, no a následne revízia 80 euro. Treba ale povedať aj v ktorej časti Slovenska to je.
Odpovedať
Bratislava
Odpovedať
@matej_chrenko tak by to mohlo sedieť +/- nakoľko by sa hodili aj fotky ci sú káble popísané co kam ide atď. Cena hore je v prípade dokonalej prípravy. Takisto možno sa môže cena zvýšiť v závislosti od kvality materiálu. Sú rozvádzače ktoré osadim za dve hodinky, ale su aj také (zla ergonómia) s ktorými som sa zabával pekne dlho...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?