Zápach mokrej omietky a chrenovy puch pri jednej izbe

Ahojte, idem si po radu ohľadne nasledovneho: bývame v 3i byte panelákovom, pred cca 2 rokmi sme sa nasťahovali, komplet sme vymalovali. Po čase som začala cítiť pri vstupe do detskej izby chrenovy puch a zápach mokrej omietky. Vizuálne nič nevidno, všetko som obvonala mojim citlivým nosom a netuším odkiaľ to ide. Je to pri dverách a čiastočne to cítiť ešte na chodbe. Omietka je stara, aj zárubňa, ešte ta kovová natreta na bodovo hnedo. Izba má spoločnú stenu so spolocnym schodíšť om, kde je chladnejšie. Kým rozkopeme zárubňou a polku bytu, chcem sa poradiť, či neexistuje niekto, kto sa tým zaoberá, kto mi povie, odkiaľ to moze ísť. Na schodišti je hydrant akurát z druhej strany ako je tá izba, tak možno tam je nejaký problém. Vďaka za každú radu, postreh, skusenost.
Odpovedať
Profilova fotka
@everdene akú máte podlahu? pozrite sa pod ňu. možno to tam pekne plesnivie.
Odpovedať
@igorkoo plávajúcu mame. Vidíš, to ma nenapadlo...na chodbe je dlažba.
Odpovedať
tiez ma hned napadla plesen, ze treba pozriet aj pod podlahu, lebo niekedy ked sa nieco vyleje, tak sa moze stat, ze to tam zacne pekne plesniviet..
Odpovedať
nooo je to dost mozne ze to pojde aj z pod podlahy. neviem ako je stara a tak ale nie je na skodu sa pod nu pozriet
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?